Виховання дітей. Книжки для батьків


У цьому розділі зібрані книги про виховання дітей - абсолютно особливий «пласт» літератури з педагогічної базою, спрямованої на всебічний розвиток малюків. Дитина - проблема батьків, цей вислів знайоме кожному. І як би суворо воно не звучала, варто погодитися з тим, що тільки від батьків залежить майбутнє їхніх дітей.

Абсурдність ситуації полягає в тому, що нас не вчать бути хорошими батьками - всю науку життя доводиться осягати дослідним шляхом. На жаль, ціна помилок на цьому шляху дуже велика. Тому цікаві книги про виховання дітей можна розглядати як своєрідні «посібники», що допомагають запобігати особисті та сімейні катастрофи.

Всі видання подібного штибу слід розділити на категорії, що відповідають періодам дорослішання: до року, до 3-х років, до 7-и років. З досягненням шкільного віку частина функцій бере на себе навчальний заклад. У міру наближення до підліткового віку виникає необхідність у придбанні більш складної літератури - книгах про психологіюдітей,які також можна купити в нашому магазині.

книги про дитяче виховання купити

З чого почати молодим батьком?

вивчіть книги про виховання дітей дороку,в яких основний акцент робиться на формування у дитини слухового і зорового сприйняття інформації. У цьому віці діти вчаться розпізнавати членів сім'ї по голосу, звикають до нової обстановки. Завдання батьків навчитися жити в новому графіку, підлаштуватися під малюка, створити умови, в яких навантаження буде розподілятися рівномірно між татом і мамою. Всім цим тонкощам вчать сучасні «підручники» для новоспечених батьків.

Вже через пару років можуть знадобитися книги про виховання дітей до 3років,в яких фокус зміщується в бік:

  • сприйняття дитиною інформації про навколишній світ;
  • розвитку дрібної моторики кінцівок;
  • формування зачатків уважності, мислення, мовлення.

В інтернет-магазині KidsBook ціни на книги про розвиток дітей одні з найнижчих в Україні. До 200 грн. за барвисте видання, листи якого виконані з товстого крейдованого картону. Товщина листів і обробка кутів гарантує, що малюк не травмується об краї, і не зіпсує книгу, поки батьки зайняті домашніми справами.

Якщо ви шукайте варіант презенту для молодої сім'ї, загляньте в розділ книги на подарунок, де ми зібрали видання, які як не можна краще підходять для того, щоб підкреслити важливість будь-якого урочистої події.

Чи можна виховувати підростаюче покоління по книгам?

Скільки б не було написано на цю тему, завжди знайдеться місце для індивідуальних особливостей розвитку. Тому книги про дитяче виховання купити які пропонуємо ми, слід сприймати тільки як помічників, а не сліпе керівництво до дії. Зіткнулися з чимось новим? Вивчіть літературу, проаналізуйте, перекладіть на власну ситуацію, зробіть висновок. Це найочевидніший і правильний шлях практичного застосування накопичених знань.

Окремої згадки заслуговують видання, що зачіпають питання психології, взаємин з підлітками. Одна справа - купити книги про виховання малюків, і зовсім інша - взяти на озброєння праці, що зачіпають коригування психоемоційного зростання підлітків. Пубертатний період найскладніший, так як є переходом між «я - дитина» і «я - особистість».

Так що, використовувати допомогу фахівців, нехай навіть і викладену в друкованій формі, можна і потрібно, але з певною обережністю, враховуючи унікальність ситуації.

На питання, де купити книги про вихованнядітей,не переплачуючи перекупникам, ми можемо лише порадити звернутися безпосередньо в друкарню, ось тільки подібні підприємства працюють з великим оптом, і не захочуть відпускати 100-200 примірників. Як бути? Замовити у нас. Переплатите 10-15%, зате отримаєте зручний формат співпраці і широкий вибір товарів.

Перед тим, як купити книги про виховання дітей віднародження,зверніть увагу на середній вік постійних клієнтів вашої книжкової крамниці, щоб зрозуміти, чи буде їм цікава подібна тема.

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Больше... Меньше
Мова
Вік
Больше... Меньше
Палітурка
Больше... Меньше
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань