Дитяча література


У розділі дитяча література представлені видання для юної аудиторії у віці від 3-х до 15-и років. Біографії, казки, пізнавальні енциклопедії, книги про техніку, сферах людської діяльності, науці і релігії. Є все, щоб захопити юних читачів, навчити і розважити.

Ми пропонуємо замовити для дитини якісний подарунок, який:

  • надовго займе увагу, відверне від серфінгу в інтернеті, комп'ютерних ігор;
  • подарує яскраві враження завдяки запаморочливим сюжетів і строкатою поліграфії;
  • надасть незамінну підтримку в такій важливій справі, як розвиток абстрактного мислення, фантазії.

Середня ціна книги 65-150 грн. Невеликий цінник, який ми пропонуємо розглядати як вкладення в інтелект і духовність підростаючого покоління. Погодьтеся, на репетиторів і спортивні секції, батьки витрачають в рази більше.

Коли ми набираємо в рядку браузера - книги дитяча література,що конкретно сподіваємося отримати? По-перше, звичайно ж, хочемо знайти магазин, в якому будуть продаватися друковані цікаві видання: з безліччю візуальних образів, на якісному папері з тисненням та іншими атрибутами добротного оформлення. По-друге, розраховуємо на щось новеньке, що відповідає часу. Сучасним дітям потрібні сучасні історії, герої, які не вирвані з контексту часу.

Керуючись даними перевагами, ми йдемо набагато далі, ніж багато конкурентів. В даний момент активно розвиваємо напрямок коміксів і графічних романів. Цей розділ став настільки популярним, що саме час відкривати магазин коміксів, як окремий проект KidsBook.

Незважаючи на експерименти, на полицях нашого книжкового бутіка наявний класика дитячоїлітератури,повісті та оповідання авторів минулого і сучасних письменників: Андрія Усачова, Василя Сухомлинського, Софії Прокоф.

купити дитячу літературу в інтернет магазині

Вік і література: що вибрати малюкові і підлітку?

Задоволення від прочитання не залежить від віку. Це почуття не притупляється з роками, але потрібно чітко розмежовувати матеріал, що підходить і невідповідний під конкретні вікові групи. Незважаючи на те, що кордони злегка розмиті, спробуємо відповісти на питання, якою має бути сучасна дитячалітература,щоб подобається в 6, 10, 15 років.

  1. Дітям у віці від 3-х до 7-и років сподобаються: казки, спеціалізована друкована продукція, яка розповідає про світ в простій, ігровій формі.
  2. Старші діти (від 8-ї до 12-ї) оцінять пізнавальні книги, видання про автомобільну техніку, комп'ютери, рослинах і тваринах.
  3. Підліткова аудиторія, в залежності від уподобань, зацікавиться коміксами, манга, детективами і пригодами.

У нас також знайдуться спеціалізовані навчальні матеріали: книги по вивченню англійської мови, нариси, спрямовані на прищеплення манер, пізнання правил етикету і особистої гігієни. Для юних леді рекомендуємо купити дитячу літературу,яка описує б'юті-процедури, що відповідають віку (догляд за шкірою, волоссям, нігтями, макіяж).

Що потрібно знати тим, хто вперше вибирає книги онлайн?

Тут все так, як і зі звичайними товарами: є популярні, є не дуже й, звичайно ж, новинки, про які практично нічого не відомо. Кращим помічником у виборі стануть відгуки або ж повноцінні оглядові статті, рецензії цінителів, критиків.

Ну а якщо вам не хочеться заглиблюватися в тонкощі вибору, але є пекуче бажання купити дитячу літературу в інтернет магазині,скориставшись усіма принадами віртуального шопінгу, просто довіртеся нашому власному рейтингу, який був винесений в окрему категорію «Хіти продажів».

Втім, цей рейтинг, скоріше, заслуга покупців, так як сформований він на перевагах здобувачів.

Окрему увагу ми приділили тим, хто хоче купити дитячу дошкільну літературу з прицілом на що розвиває аспект. У розділі «Навчальна література. Педагогіка »представлені рішення для розвитку мови, правопису, рахунку.

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Больше... Меньше
Мова
Вік
Больше... Меньше
Палітурка
Больше... Меньше
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань