Вивчення мов світу

Вивчення мов світу

Знання іноземних мов поступово стає потребою для кожної людини. Основи мовних знань закладаються з дитинства. Батьки, педагоги та репетитори потребують якісних учбових матеріалів, щоб донести до дитини необхідні знання. Такою надійною допомогою є навчальні посібники з вивчення іноземних мов для дітей різного віку.

Книги з вивчення мов світу в магазині «KIDSBOOK»

Пропонуємо велику кількість наглядних ілюстрованих посібників для проведення мовних занять з урахуванням вікових особливостей слухачів. 

Умовно весь книжковий ряд з вивчення іноземних мов можна поділити на категорії:

  • для дітей дошкільного віку;

  • для школярів;

  • для самоосвіти.

Для малечі добре підійдуть словники з яскравими ілюстраціями, абетки, картки з картинками. Велику допомогу надають казки народів світу мовою оригіналу. Можемо запропонувати художні твори з паралельним літературним перекладом на українську чи російську мову. 

Матеріал у книгах з вивчення мов світу викладається по концентричному принципу – від легкого до складного Такі книжки полегшують розуміння тексту, вмикають образне мислення та допомагають дитині в розважально-ігровій формі скоріше засвоїти новий для неї матеріал.

Підручники, навчальні посібники, словники, художня література на іноземних мовах для дітей шкільного віку містять більш складні завдання, вправи на застосування та закріплення отриманих знань.

Вивчайте іноземні мови з нуля з книгами «KIDSBOOK»

Різноманітні методики посібників та їх яскраве художнє оздоблення дозволяють почати вивчення іноземної мови з нуля. Книжки оформлюють у відповідності з віком та рівнем знань дитини, що викликає підвищений інтерес та спрощує процес запам’ятовування учбового матеріалу.

Купуйте книги з вивчення мов світу в «KIDSBOOK», які ми надішлемо вам у Київ, Вінницю, Чернігів, Рівне та будь-яке інше місто України.

Фильтрувати за
Ціна
грн. грн.
Категорії
Видавництво
розгорнути згорнути
Мова
Вік
Палітурка
Фильтр
Товар додано до списку бажань