Історія

<h2style="text-align: center;">Історія

Основною відмінністю книг з історії від художньої літератури є відсутність авторського вимислу. Кожен рядок та розділ історичної літератури написаний на строго науковому матеріалі, який підтверджується архівними даними, словами очевидців подій, біографічними записами чи мемуарами. Автори проводять розслідування, знаходячи нові факти чи відкидаючи неправдиві відомості про події. Завдяки ним ми дізнаємось про історичне минуле, традиції і побут з давніх часів до нашого часу, можемо оцінити з позицій сьогодення діяльність видатних діячів і народів та їх вклад в історію.

Історичні книжки в магазині «KIDSBOOK»

Завдяки книгам з історії читач має можливість розібратися в суперечливих питаннях минулого, значно розширити свій світогляд. На книжних полицях магазину «KIDSBOOK» покупцям пропонується науково-популярні історичні книжки щодо подій у різні часи в усіх куточках світу:

  • українська історична література;

  • література про первинно-общинне суспільство;

  • книжки про стародавні цивілізації, античність;

  • історія середньовіччя, епохи Відродження;

  • матеріали з історії Ближнього та Далекого Сходу;

  • книги з історії Південної та Північної Америки;

  • література з історії новітнього часу.

Допитливі читачі знайдуть в наших книжках корисні та цікаві матеріали з етнографії, археології, факти з історії війн, народів, правителів та видатних історичних особистостей без вигадок та домислів.

Відкривайте для себе історію з книгами «KIDSBOOK»

Вивчення історії дає читачу можливість заглянути в події, що відобразилися на формуванні сучасного суспільства, оцінити повчальний та наставницький характер прожитих людством віків та тисячоліть. Купуйте книги з історії та збагачуйте свої знання. Обирайте цікаві теми та видатних історичних персонажів. Робіть висновки з історії та знаходьте власні шляхи вирішення проблем та викликів сучасності.

Ми забезпечимо доставку книг з історії в Суми, Луцьк, Житомир, Черкаси, Полтаву та будь-яке інше місто в Україні.

Фильтрувати за
Ціна
грн. грн.
Категорії
Видавництво
розгорнути згорнути
Мова
Вік
Палітурка
Фильтр
Товар додано до списку бажань