Комікси


Історії в картинках, відомі під загальною назвою - комікси,знову повертаються на прилавки книжкових магазинів! За цей ренесанс жанру варто сказати спасибі культурі аніме, яка з екранів мобільних гаджетів і моніторів комп'ютерів непомітно перекочувала в книжкові крамниці. Аніме відрізняється від звичайних мультфільмів тим, що такий жанровий комікс призначений в основному для дорослої та підліткової аудиторії. Втім, в цьому розділі ми розмістили історії, які будуть близькі, зрозумілі і цікаві дітям від 3-х до 15-и років.

Якщо ви давно підшукуєте можливість замовити авторський комікс за ціною, далекою від вартості колекційних видань, ласкаво просимо в наш інтернет-магазин. Хто знає, можливо через 10-15 років який-небудь фанат викупить у вас цінне видання, заплативши вартість новенького спорткара.

Світ знає чимало випадків, коли дитячі комікси приносили мільйони своїм власникам. Ось лише три приклади з числа найдорожчою періодики в історії:

  1. Перший випуск Action Comics
  2. П'ятнадцятий випуск Amazing Fantasy
  3. Двадцять сьомий випуск Detective Comics за травень 1939 року. Цей екземпляр знаменний тим, що в ньому вперше з'являється страж Готема - Бетмен.

Всесвіт, яку створюють комікси длядітей,настільки захоплююча, що часом затягує навіть дорослих. Якщо дитина любить цей стиль, варто надати всіляке сприяння в культивуванні цього прекрасного хобі. У всякому разі, так ви зможете відвернути його від інтернету, запропонувавши не менше цікава розвага.

До речі, про захоплення ... Віртуальні мережі замінюють дітям інші інтереси, але в ваших силах все змінити. З чого почати? Закляніте в розділ книги прохобі,де неодмінно добереться з десяток гідних ідей для дозвілля.

магазин коміксів

Комікси - частина сучасної культури

Комікси об'єднують літературу і образотворче мистецтво. Такий стиль подачі інформації (по двох каналах одночасно) сприяє гармонійному розвитку аналітичного мислення і фантазії. Так що, якщо до цього ви сумнівалися, купитикомікси,чи ні, закликаємо не боятися настільки «полегшеного» формату. Дорослим варто зрозуміти, що діти не будуть читати класику до тих пір, поки не відчують в цьому потреба.

Як показує практика, інтерес до мальованим історіям найчастіше виявляють люди з неабиякими художніми здібностями. Не виключено, що після знайомства з коміксами і ваш малюк захоче стати мультиплікатором, художником або фахівцем з 3D-графіку.

Ми пропонуємо замовити комікси українською та російською мовами. Є як різні версії одного видання, так і унікальні твори, випущені тільки в одному мовному виконанні.

Спираючись на практику США і Європи, не варто обмежуватися тільки книжковою продукцією. Цілком логічно і доречно на полицях поруч з книгами виглядають гри головоломки,в які приємно пограти великою галасливою компанією.

Зараз комікси російською складають 60% від загальної кількості друкованої продукції в розділі, але тенденція така, що вже через рік літератури українською мовою стане більше.

Зверніть увагу, для зручності підбору, розділ поділений на чотири стилі: манга, супергерої, графічні новели, комікси. Така градація спрощує, в тому числі підбір за віковим критерієм.

Наш магазин коміксів радий допомогти приватним покупцям і оптовикам з підбором якісної літератури за видавничими цінами.

Фильтрувати за

Видавництво
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань