Комікси. Графічні романи. Манґа

Комікси і графічні романи

Комікси і японська манга – самостійні напрями книговидання, які вдало поєднують ознаки літератури та мистецтва. Динамічні зображення з невеликою кількістю тексту сприяють глибокому зануренню у світ цікавої історії. Книжковий інтернет-магазин KIDSBOOK пропонує велику кількість коміксів від різних видавництв, які зацікавлять дітей, підлітків та навіть дорослих. Можна замовити комікси та мангу з доставкою у будь який куточок України.

Чим відрізняються комікси між собою?

Комікси західного виробництва спрямовані на боротьбу супергероїв проти злодіїв. Найбільш популярні компанії – Marvel та DC. Для таких творів характерні: динамічний розвиток сюжету, володіння надприродними здібностями, вирішення питань добра та зла, героїзм та відданість, сила дружби. 

Манга – це комікс японського виробництва. На відміну від західних видань, манга відрізняється великим різноманіттям сюжетів. Кожна дитина зможе знайти історію до смаку. Японські твори можуть відноситися до усіх жанрів літератури: фантастика, фентезі, детектив, пригоди та інші. 

Як вибрати комікс чи мангу?

Якщо ви бажаєте познайомитися зі світом коміксів або манги або хочете купити графічні новели на подарунок, притримуйтесь таких рекомендацій щодо вибору:

  • Враховуйте вік читача (деякі комікси розраховані на маленьких дітей, інші на підлітків і дорослих);

  • Обирайте за жанрами, які представлені у описах товару;

  • Не забувайте, що практично усі комікси ідуть серіями. 

Пропонуємо купити цікаві комікси та японську мангу для дітей у KIDSBOOK. Якщо у вас виникають складності з вибором або якісь питання, можете звернутися до наших менеджерів. Вони із задоволенням допоможуть підібрати комікс, який обов’язково сподобається читачеві. 

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Больше... Меньше
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань