Медична література

Медична література

Кожна людина так чи інакше має справу з хворобами у себе або у дитини, або у близьких. Часто хоча б базові знання щодо різних патологічних станів допомагають вчасно звернутися до лікаря, або правильно трактувати зміни в організмі. Крім того, медицина постійно розвивається дуже швидкими темпами. Навіть кваліфікованим лікарям треба невпинно оновлювати свої знання, щоб правильно лікувати людей. Тому спеціалізована медицина література завжди залишається популярною. 

Замовити книги з медицини можна в інтернет-магазині KIDSBOOK, який постійно поповнює свій каталог сучасними книжками вітчизняних та зарубіжних авторів. 

Які книжки з медицини бувають?

Вибрати потрібну книгу у великій кількості варіантів може бути не надто просто. Частина спеціалізованої літератури призначена виключно для лікарів, тобто написана складною мовою з великою кількістю незрозумілих термінів. Зазвичай у описі книги вказується, що вона написана для працівників охорони здоров’я. 

Також книжки по медицині діляться на такі умовні категорії:

  • Книжки про окремі хвороби (сахарний діабет, гіпертонія та інші);

  • Книжки з окремих медичних напрямків: ветеринарія, внутрішні хвороби, онкологія, венерологія, хірургія;

  • Посібники та підручники для студентів з різних спеціалізацій;

  • Книжки з нетрадиційної та народної медицини;

  • Посібники для звичайних читачів про роботу організму, написані простою мовою для загального розвитку;

  • Збірники про різні лікарняні препарати;

  • Книжки з діагностики.

Купити медичну літературу простіше через інтернет-мережу, де представлене широке різноманіття книжок. Замовляйте книги від сучасних авторів у KIDSBOOK з доставкою по Києву, Харкову та у кожне місто України. 

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань