Подарункові книжки


Книга - найкращий подарунок. Це твердження здається злегка не актуальним в епоху інтернету і, тим не менш, подарункові книги як і раніше люблять. Як це зрозуміти? Вручаючи близькій людині ексклюзивну літературу, поспостерігайте за його реакцією. Восторг, здивування, повагу - перше, що ви побачите.

Ми пропонуємо великий вибір друкованих видань: книги про мистецтво, видатних особистостей, хобі. Варто відзначити, що подарункові видання книг відрізняються від звичайного тиражу декількома моментами.

  1. Випускаються окремими колекціями, томами
  2. Мають дороге обрамлення: тиснення, позолочений палітурка, шкіряні вставки і інші преміальні атрибути оформлення
  3. є ексклюзивами, недоступними для мас-маркету

Очевидно, що і ціна таких видань вище. Але, якщо ви маєте намір замовити товар в нашому інтернет-магазині, ми готові знизити прайс до мінімум. Прекрасний подарунок обійдеться в 400-600 грн. за одиницю. Прийнятний прайс для книги на подарунок,яка сама по собі представляє колекційну цінність.

подарунковий примірник книги

Кому дарують рідкісні видання?

Інтерес до такого роду товарам, перш за все, виявляють колекціонери. Як відомо з роками друкована продукція тільки додає в ціні, тим більше, випущена обмеженим тиражем. Крім знавців, книги подарункові оцінять:

  • книголюби. Насолода для очей, та ще й з цікавим змістом - що може бути цінніше для любителів занурюватися в надруковані рядки;
  • начальники, чиновники. Такий подарунок до пари статусу обдаровуваного;
  • власники приватних бібліотек. Кожен новий екземпляр приносить таким людям неймовірне естетичне і моральне задоволення;
  • дитині в якості подарунка на довгу пам'ять.

Вибираючи тематику, відштовхуйтесь від переконання, що книга подарункова повинна перегукуватися з інтересами того, кому призначається. Скажімо, якщо іменинник любить книги про подорожі, немає абсолютно ніякого сенсу в покупці кулінарного довідника.

Зверніть увагу, кожен подарунковий примірник книги добре проілюстрований. Говорячи простіше, в ньому більше картинок, причому виконаних з застосуванням самих передових методів поліграфії.

Для створення колекційних серій видавництвами запрошуються художники, перед якими ставиться важлива оформлювальна завдання: потрібно придумати оригінальні ілюстрації, але при цьому не вийти за рамки концепції, закладеної в тиражних варіантах.

З твердженням, книга подарунок на все життя,важко не погодитися, особливо якщо знати, силами скількох людей вона створюється. Спочатку автор виношує ідею, потім, наділяє її в форму, передає редактору. Після редактури і погоджень, історія надходить до друку.

В кінці цього ланцюжка знаходяться ті, хто дарує книги в подарунок на день народження,розраховуючи, що жест оцінять.

Говорячи відверто, кожен друкований товар нашого магазину підійде на роль презенту. Так, спеціалізовані версії виглядають багатшими і більш значуща, але якщо можливості купити книгу на подарунок за озвучену вище суму немає, сміливо беріть звичайний тиражне екземпляр.

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань