Саморозвиток. Мотивація

Світ - складний і багатогранний. Кожна людина в ньому окрема особистість, з індивідуальним набором якостей, знань, умінь, навичок. Всі вони розвиваються, виховуються в собі, проявляються в залежності від ситуацій. Часто дуже складно зрозуміти психологію, мотивацію, причинно-наслідкові зв'язки як у себе, так і оточуючих. Щоб краще розбиратися в собі, а також інших людей, не обійтися без книги з психології і саморозвитку.

Саморозвиток - тема, актуальна для дітей і підлітків

Сучасні підлітки з юного віку знають, як важливий в житті успіх. Він дозволяє бути фінансово незалежним, психологічно стабільним. Вірно обрана з дитинства стратегія дає можливість швидше досягати поставлених цілей, здійснювати плани і мрії. Тому купити книгу по саморозвитку слід не тільки дорослому, але і дитині. Пізнання починається з дитинства, так само як і самовдосконалення, до якого слід прагнути, якщо не хочеться плисти за течією.

книги по саморазвитку

Таким чином, книги з саморозвитку - універсальне джерело знань, який допоможе знайти, зрозуміти і прийняти себе, оточуючих. Література розповість про:

 • духовні аспекти;
 • методах боротьби зі стресовими ситуаціями;
 • щастя і як його досягати;
 • постановці цілей і їх успішному досягненні;
 • веденні бюджету і розподілі матеріальних ресурсів;
 • розвитку творчого потенціалу;
 • лідерстві;
 • мотивації;
 • побудові кар'єри.

Додатково, література по саморозвитку включає в себе теми сексуального виховання, міжособистісних відносин між чоловіками і жінками, смерті, популярних страхів і фобій. Читач книги про саморозвиток починає розуміти, що може статися з ним на різних життєвих етапах, як з цим справлятися, вести себе.

Чому саморозвиватися книги потрібні з ранніх років? Вся справа в тому, ситуації вдома або на роботі у дорослих присутні і в житті дітей, тільки в іншій формі. Проблеми адаптації, управління часом, розвитку, спілкування з колективом, досягнення нових висот, релігія, стреси, розподіл фінансів, творчість - все це повсякденність школярів і студентів. Тому чим раніше людина отримає в руки книги для саморозвитку особистості, тим простіше йому буде протистояти ситуацій, в яких він виявиться.

Вибір підходящої літератури

У продажу можна зустріти безліч бестселерів, обов'язкових до прочитання, літературу на різну тематику, присвячену особистісному зростанню. Але мало хто знає, які книги дійсно необхідні дитині або підлітку.

Орієнтуватися слід на кілька факторів:

 • вік;
 • захоплення;
 • соціальне середовище.

Фахівці рекомендують купувати цікаві книги для саморозвитку починаючи зі шкільних часів. Надходження в перший клас для дитини завжди стрес, пов'язаний зі зміною колективу, появою нових завдань, розпорядку. Першокласнику слід адаптуватися до постійних контактів з дорослими і однолітками, навчитися розподіляти свій час на виконання домашніх завдань і розваги. Тут актуальними будуть книги, що допомагають зняти стрес і втому, про мотивацію і тайм-менеджменту, метою і мріях.

Якщо дитина має певні захоплення, то не зайвою буде книга для розвитку особистості, в якій розповідалося б про побудову бізнесу, розвитку вмінь і навичок, що допомагають досягти певного рівня майстерності, добути нагороди або звання.

У ситуації, якщо з батьків складно говорити з чадом про життя і смерті, релігії, страхах, а також сексуальне виховання, на допомогу прийде спеціалізована література, яка підбере відповідні слова.

Книги допомагають розвиватися і прокачувати навички. Так, література англійською мовою стане відмінною практикою іноземного, допомоги по творчості допоможуть відкрити нові можливості в світі живопису, проявити весь свій потенціал.

В асортименті інтернет-магазину можна знайти книги як для самих маленьких, так і дітей старшого віку. Частина літератури доступна для широкого кола читачів, тому відмінно підійде для всієї родини.

Фильтрувати за
Ціна
грн. грн.
Категорії
Видавництво
розгорнути згорнути
Мова
Вік
Палітурка
Фильтр
Товар додано до списку бажань