Навчальна література. Педагогіка


Розміщена тут навчальна література,представлена посібниками та виданнями для підготовки дітей до школи. В першу чергу товар буде цікавий батькам, дошкільним закладам, приватним викладачам.

Темп сучасного життя дуже високий. Уже в ранньому віці від дітей потрібно відповідати цьому ритму. Спортивні секції, музика, танці, і все це в якості додаткового навантаження до навчання. Дитині всього три роки, а батьки вже задаються питанням, де купити навчальну літературу,як навчити читати в ранньому віці? Наскільки це правильно, ми не беремося судити, та й взагалі давати будь-які моральні оцінки не в наших принципах. Ми всього лише пропонуємо книги по саморозвитку, які допоможуть батькам пройти непрості етапи, пов'язані з навчанням дітей.

Якщо в цей розділ вас привів пошук по запити - інтернет магазин навчальної літератури України,швидше за все вас цікавлять посібники українською мовою. Не так давно у всіх школах країни було введено обов'язкове навчання на «мове», а це означає, якщо в родині говорять російською, з малюком доведеться займатися додатково, щоб в першому класі він відчував себе комфортно, і розумів вчителів.

У нашому інтернет-магазині представлені книги для студентів, майбутніх першокласників, а також тих, для кого освіта є синонімом успіху. Якщо вам цікава така навчальна література магазин KidsBook не розчарує асортиментом і цінами. Замовити товар, який сподобався можна всього за 16-25 грн. без урахування вартості доставки.

навчальна література магазин

Що конкретно ховається за поняттям «Навчальна література»?

У нашому випадку, це навчальні книги, які допомагають дітям з:

  • правописом: символи, букви;
  • азбукою;
  • читанням і математикою на рівні першого класу.

Великою перевагою є те, що навчально-методична література купити яку пропонуємо ми, розроблена досвідченими педагогічними об'єднаннями, в складі яких беруть участь практикуючі вчителі, автори наукових робіт по «початковій школі».

Старшим дітям буде цікава комп'ютерна література, що розповідає зрозумілою мовою про апаратне і програмне забезпечення ПК.

Підкреслимо, що навчальна література купити яку варто до початку підготовки до школи, виконана в наочному форматі, щоб дітям було простіше переводити візуальні образи в знання.

Чи можна розглядати придбання освітніх книг в якості подарунка? Цілком! Друзі або родичі обов'язково оцінять такий жест. Хочете піднести корисний і запам'ятовується презент хрещеника, хрещениці? Саме час купити навчальну літературу в нашому магазині!

Фильтрувати за

Клас
Больше... Меньше
Категорії
Видавництво
Больше... Меньше
Серія
Больше... Меньше
Предмет
Больше... Меньше
Мова
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань