Книги про дорослішання для дітей

Варто тільки озирнутися, щоб побачити, що світ навколо нас дивовижний і прекрасний. У ньому стільки всього незвіданого, таємничого, незбагненного для людського ока. І якщо дорослий вже встиг розгадати деякі секрети, то діти і підлітки ще задаються питаннями. Вони стосуються як фізичних або біологічних процесів, так і психології, наприклад, перехідного віку, формування особистості. Отже, книги про дорослішання і навколишній світ для дітей просто необхідні, адже саме там зібрані унікальні знання, які не завжди батьки можуть особисто передавати. Пізнавальна література є надійним помічником мами і тата, путівником у світ нових відкриттів і знань.

Які книги представлені в асортименті

В інтернет-магазині можна замовити книгу світ навколо нас, літературу, присвячену анатомії, археології, історії, вибору професії, сімейних цінностей, дружбу, особливостям підліткового віку. Адже знань, отриманих в дитячому садку або школі не завжди вистачає на те, що отримати відповіді на всі питання. І поки батьки зайняті іншими справами, наприклад, вивчають книги з виховання дітей, малюки і підлітки можуть з головою зануритися в захоплюючі історії зі сторінок літератури. Які видання користуються популярністю:

  • присвячені статевому дозріванню, дорослішання, особливостям підліткового віку
  • де розкривається тема першої закоханості і почуттів
  • про важливість екології
  • про сімейні цінності, родичів, генеалогічному дереві

Додатково, представлена пізнавальна література для підлітків і дітей. Там розповідається про те, як з'являються ті чи інші природні процеси, як функціонує планета Земля, що знаходиться на дні океану, що потрібно для того, що виростити рослину і багато іншого. Люди звикли сприймати такі речі як даність, не замислюючись над тим, як все влаштовано. А допитливий дитячий розум плюс книги про дорослішання розставлять все на свої місця.

Чималу роль тематична література відіграє і в процесі соціалізації — побудові відносин в колективі, пошуку друзів, свого "я", виборі професії. Знаючи норми, прийняті в суспільстві, буде набагато легше уникнути помилок, керуючись прикладами зі сторінок.

А ось купити книги про дорослішання для дітей необхідно для кожного підлітка. Він, в силу свого віку, може соромитися задати деякі питання мамі чи татові. А знати подібну інформацію зобов'язаний кожен. Тому література стає справжньою паличкою-виручалочкою, яка детально розповість про те, що відбувається в організмі, чому все влаштовано саме так і чого варто очікувати. Важливо купити книги про дорослішання не тільки фізіологічне, але і психологічне, адже тут також відбувається ряд змін, які впливають на поведінку і світосприйняття, переоцінку цінностей, самоідентифікацію.

Асортимент інтернет-магазину дозволить підібрати літературу для всіляких цілей і дітей різних вікових груп. Щоб купити книги про дорослішання особистості, досить буде детально вивчити запропоновані варіанти, вибрати відповідні видання та оформити замовлення в пару кліків.

Найпоширеніші запитання


Які є новинки товарів в категорії Книги про дорослішання для дітей:

Динойога Динойога 250 грн.
Диномедитація Диномедитація 250 грн.
Вистрибеньки сонячних зайчиків Вистрибеньки сонячних зайчиків 265 грн.

Які найдорожчі товари в категорії Книги про дорослішання для дітей:

Атлас пригод Атлас пригод 650 грн.
Моє дивовижне тіло Моє дивовижне тіло 580 грн.
Маленькі дослідники: Ферма Маленькі дослідники: Ферма 580 грн.

Ціни на Книги про дорослішання для дітей (вартість Червень 2024)


Книги про дорослішання для дітейЦіна
Атлас пригод 650 грн.
Моє дивовижне тіло 580 грн.
Наука розповідає. про Океан 38,17 грн.
Наука розповідає. о Вселенной 38,17 грн.
Суперсили для мозку 250 грн.
Поговоримо про любов. Дорослішання: відкриття та нові запитання 250 грн.
Фильтрувати за
Ціна
грн. грн.
Видавництво
розгорнути згорнути
Мова
Вік
Палітурка
Фильтр
Товар додано до списку бажань