Дорослішання. Світ навколо

Варто тільки озирнутися, щоб побачити, що світ навколо нас дивовижний і прекрасний. У ньому стільки всього незвіданого, таємничого, незбагненного для людського ока. І якщо дорослий вже встиг розгадати деякі секрети, то діти і підлітки ще задаються питаннями. Вони стосуються як фізичних або біологічних процесів, так і психології, наприклад, перехідного віку, формування особистості. Отже, книги про дорослішання і навколишній світ для дітей просто необхідні, адже саме там зібрані унікальні знання, які не завжди батьки можуть особисто передавати. Пізнавальна література є надійним помічником мами і тата, путівником у світ нових відкриттів і знань.

Які книги представлені в асортименті

В інтернет-магазині можна замовити книгу світ навколо нас, літературу, присвячену анатомії, археології, історії, вибору професії, сімейних цінностей, дружбу, особливостям підліткового віку. Адже знань, отриманих в дитячому садку або школі не завжди вистачає на те, що отримати відповіді на всі питання. І поки батьки зайняті іншими справами, наприклад, вивчають книги з виховання дітей, малюки і підлітки можуть з головою зануритися в захоплюючі історії зі сторінок літератури. Які видання користуються популярністю:

  • присвячені статевому дозріванню, дорослішання, особливостям підліткового віку
  • де розкривається тема першої закоханості і почуттів
  • про важливість екології
  • про сімейні цінності, родичів, генеалогічному дереві

Додатково, представлена пізнавальна література для підлітків і дітей. Там розповідається про те, як з'являються ті чи інші природні процеси, як функціонує планета Земля, що знаходиться на дні океану, що потрібно для того, що виростити рослину і багато іншого. Люди звикли сприймати такі речі як даність, не замислюючись над тим, як все влаштовано. А допитливий дитячий розум плюс книги про дорослішання розставлять все на свої місця.

Чималу роль тематична література відіграє і в процесі соціалізації — побудові відносин в колективі, пошуку друзів, свого "я", виборі професії. Знаючи норми, прийняті в суспільстві, буде набагато легше уникнути помилок, керуючись прикладами зі сторінок.

А ось купити книги про дорослішання для дітей необхідно для кожного підлітка. Він, в силу свого віку, може соромитися задати деякі питання мамі чи татові. А знати подібну інформацію зобов'язаний кожен. Тому література стає справжньою паличкою-виручалочкою, яка детально розповість про те, що відбувається в організмі, чому все влаштовано саме так і чого варто очікувати. Важливо купити книги про дорослішання не тільки фізіологічне, але і психологічне, адже тут також відбувається ряд змін, які впливають на поведінку і світосприйняття, переоцінку цінностей, самоідентифікацію.

Асортимент інтернет-магазину дозволить підібрати літературу для всіляких цілей і дітей різних вікових груп. Щоб купити книги про дорослішання особистості, досить буде детально вивчити запропоновані варіанти, вибрати відповідні видання та оформити замовлення в пару кліків.

Фильтрувати за

Видавництво
Больше... Меньше
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань