Дитячі книги про мистецтво і музику

Формування художнього смаку відбувається з раннього дитинства. Тому слід купувати не тільки дитячі музичні книги, а й серйозну літературу, розвиваючу уяву, естетику і бачення прекрасного навколо себе. І якщо для малюків досить буде оповідань або картинок, то дітки старшого віку захочуть ближче познайомитися з мистецтвом у всіх його проявах. Наприклад, вивчити, якими бувають музичні інструменти, що необхідно для того, щоб написати картину або створити скульптуру. Таким чином, книги про мистецтво для дітей відкривають завісу в незвіданий і захоплюючий світ творчості, яке можна перенести в реальність.

Література про мистецтво і музику: в чому її особливості

Мистецтво — невід'ємна частина життя людини. Уже в стародавні часи первісні люди намагалися залишити свій слід на землі. Вони робили наскельні малюнки, зображуючи нехитре життя — полювання, прожиток, побут. Чим розвиток ставала людина, тим більшого він досяг в духовному плані. Тому в книгах по мистецтву для дітей можна не тільки відстежити, як трансформувалося образотворче мистецтво, а й яку техніку використовували майстри для самовираження.

Адже на стиль зображень впливали не тільки історичні події, а й соціальна сфера життя. І якщо древній людина робила схематичні зображення тварин, то сучасні автори знаходять прекрасне в тому, що оточує саме їх. В дитячу літературу про мистецтво можна побачити приклади творчості, які оточують сучасних читачів. Автори оригінально підходять до викладу сюжету, вплітаючи в нього всесвітньо значуще спадщина і повсякденні предмети, які також стають центром художньої думки. Читачів запрошують на цікаву екскурсію, де демонструються значущі експонати. Тому купити книги про мистецтво для дітей необхідно всім, хто хоче розвинути в чаді художній смак.

Те ж саме стосується і літератури, присвяченій музиці. Все те, що чує дитина, залишається в у нього в пам'яті і розвивається завдяки фантазії. Мелодія набуває фарби, складається в сюжети. А якщо додати до цього правильно підібрані книги про музику для дітей, то можна вийти на новий рівень сприйняття. Про що повідають книги:

  • про життя композиторів і особливості створення ними музичних творів
  • які музичні інструменти використовуються, як вони влаштовані і який зовнішній вигляд мають
  • як зароджувалися музичні течії і що вплинуло на їх зміну
купити дитячі книги про музику

Таким чином, замовити книги про музику для підлітків і дітей стане вірним рішенням, якщо хочеться прищепити дитині почуття прекрасного, посилити його сприйняття.

Окрему категорію становить література, присвячена музеям різних країн. Там розповідається про унікальні експонати, якими пишатися населення. Мова йде не тільки про історичні знахідки, а й винаходи, унікальних предметах, яким немає аналогів. Корисно буде не тільки купити дитячі книги про музику, але і постаратися зацікавити дитину мистецтвом в цілому, всім прекрасним, яким можна помилуватися.

Як придбати книги в інтернет-магазині

Для того, щоб зробити замовлення, необхідно перейти на сайт компанії і ознайомитися з асортиментом. Далі слід вибрати відповідний розділ з жанрами літератури, яка подобається найбільше. Адже можна не тільки купити книги про музику для дітей, а й знайти художні, історичні твори, детективи і фантастику.

Важливо звертати увагу на опис позиції. Там вказується автор, тип переплетіння, мова викладу, кількість сторінок, тематика книги, вікові рекомендації для майбутніх читачів. Також можна підібрати компанію, яка випустила серію, наприклад, видавництво фонтан казок або Кристал Бук.

Найпоширеніші запитання


Ціни на Дитячі книги про мистецтво і музику (вартість Червень 2024)


Дитячі книги про мистецтво і музикуЦіна
Велика книжка. Музеї України для маленьких патріотів 47,96 грн.
Фильтрувати за
Ціна
грн. грн.
Видавництво
Мова
Вік
Палітурка
Фильтр
Товар додано до списку бажань