Класика дитячої літератури

Комусь подобається книга страшилка, інші ж діти вважають за краще гортати яскраві сторінки і розглядати ілюстрації. Можна залучати малюка до історії, мистецтва, природничих наук, однак без простих добрих оповідань не обійтися. З раннього дитинства батьки розповідають своїм малятам казки. Причому найчастіше переказують саме ті, які й самі знають багато років. Все це дитяча класика, без якої не обійтися навіть сучасній дитині. Незважаючи на технології, які розвиваються в суспільстві, барвисті мультфільми, ігри, паперові книги не втратили популярність. Адже емоции, які можна випробувати від таких сюжетів, неможливо отримати з інших джерел. Література залишається на чолі формування мислення, кругозору, уваги і логіки.

Чому вчить класична література

Кожен батько повинен купити дитячу класичну літературу для дитини, тому що такі історії повинен знати кожен. Всі вони мають повноцінний сюжет, оповідаючи про пригоди, пригоди, курйозних і іноді сумних ситуаціях. Персонажі як-ніби оживають в уяві і здається, що читач проживає точно таку ж історію. Яку користь принесе класична дитяча література при регулярному прочитанні:

  • буде формуватися словниковий запас
  • дитина навчиться висловлювати думки і розуміти значення сказаного іншими
  • можна розширити горизонти — розвинути мислення, навчитися абстрактно мислити, розуміти іносказання
  • розвиток фантазії — персонажі видаються у вигляді живих істот, які роблять конкретні дії
класика для дітей книги

Ще, класика літератури для дітей в інтернет-магазині допоможе розширити кругозір. Адже історія може відбуватися в іншій державі і навіть на іншій планеті. Нехай сюжет доповнюється вигаданими деталями, але підсвідомість запам'ятає образи, природу, технологічність, що відбувається. Щоб дитина могла краще розуміти себе, йому важливо читати про почуття й емоції інших людей. А класики дитячої літератури як раз акцентують на цьому увагу. Якщо батько буде читати дитині вголос, то даний процес супроводжується не тільки передачею інформації, а встановленням близьких, теплих відносин, єдністю. Якщо правильно використовувати літературу, то вона може стати надійним помічником у вихованні. Вся класика для дітей в книгах наштовхує на думки про добро і зло, справедливості, змушує співпереживати головним героям, вчить щоб не стало шукати вихід із ситуації і не здаватися. Сюжети можуть змусити сміятися, плакати, дивуватися. Весь спектр емоцій зібраний на сторінках. До того ж, читання доступне заняття. А значить, замовити класичні дитячі книги необхідно вже сьогодні. Їх можна брати з собою — на прогулянку, під час вилазки на природу, в дорогу, в гості. Щоб відкрити видання не буде потрібно доступ до мережі або якісь додаткові пристосування.

Де придбати класику і бестселери для дітей

Щоб покупка приносила тільки позитивні емоції, необхідно звертатися в перевірені торгові точки. На сайті інтернет-магазину kids-book представлений широкий асортимент класики книги для дітей, історії з яких припадуть до смаку малюкам різного віку. Це і всім відомі історії, і нові сюжети, з якими багато дорослих також познайомляться вперше.

Вибираючи книгу, необхідно звертати увагу на її параметри — розміри, вага, наявність ілюстрацій, тип переплетіння. Також важливий мову, на якому ведеться розповідь і випускає компанія, наприклад, видавництво Чітаріум або Фонтан Казок.

Фильтрувати за

Видавництво
Больше... Меньше
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань