Бізнес. Гроші. Економіка


Успіх найкраще описують книги про бізнес,адже подібні нариси базуються на реальних історіях. Чому це так важливо? По-перше, інформація набуває своє обличчя і характер, по-друге, практичну цінність, адже це вже не просто література, а керівництво до дії, подане в красивій, художній манері. Видання про успішних людей мотивують і надихають, втім, також як і книги з історії, в яких особлива увага приділяється особистостям правителів, відомих громадських діячів, полководців. Кожен такий герой є ототожненням епохи.

Тож не дивно, що цей напрямок успішно продається у всіх книжкових магазинах. Але найголовніше, чому бізнес книги інтригують і захоплюють, це послання-секрет, що розкриває таємниці шляху автора до вершини людської спроможності.

Провівши власне дослідження, ми прийшли до висновку, що найбільший інтерес читачі проявляють до наступних категорій:

  • інтернет, IT-технології;
  • маркетинг, в тому числі віртуальний;
  • інвестування;
  • заробіток на біржі і криптовалюта;
  • реалізація нових напрямків в приватному підприємництві: крафтового пивоварні, кав'ярні, послуги з ремонту спеціалізованого обладнання і т.д.

Такі напрямки, як бухгалтерія, юриспруденція та економіка відходять на задній план, і формують попит в якості додаткової літератури для отримання знань в суміжних областях. Успішний бізнесмен зобов'язаний бути універсальним фахівцем, розбирається в торгівлі, економіці, оптимізації виробничих процесів, інших сферах. Ось чому, книги по бізнесу залишаються корисними та актуальними, навіть якщо в своєму житті ви домоглися багато чого.

купити бізнес книги в Україні

Керівництво по бізнесу, як красивий презент, наповнений змістом

В нашому магазині ми пропонуємо унікальні умови для покупки видань, здобули світову славу. Якщо говорити без зайвої скромності, то бізнес книги купити які пропонуємо ми, вже встигли змінити долі багатьох співвітчизників, про що вдячні читачі згадували в листах та відгуках, але ми вважаємо, що знання працюють тільки якщо крім чіткого керівництва є воля того, до кого це знання звернено.

Тобто, якщо ви вирішили купити книги по бізнесу виключно для ознайомлення і без прагнення змінити своє життя, дива не станеться, і ви не прокинетеся на наступний день мільйонером.

Таку літературу варто дарувати тим, хто готовий нею скористатися:

  • діяльним людям з активною позицією;
  • друзям, родичам, знайомим, які перебувають на життєвому роздоріжжі;
  • колегам по роботі, підшукує можливість розширити професійні навички.

Ціна подарунка символічна. Середній прайс на цей товар - 230 грн. Приблизно стільки ж коштують книги з психології, саморозвитку або езотерики. Ми це до того, що за плюс / мінус схожий цінник у вас є вибір між літературою, скажімо так, розважального та практичного характеру.

Як і де придбати книги по бізнесу?

Якщо ви ставите питанням, де купити бізнес книги,буде дивно починати подорож у світ накопичення капіталу з необдуманих витрат. Значить, ви захочете купити дешевше, що цілком логічно. На цьому етапі в «гру» вступає наш магазин, пропонуючи місцеві і перекладені бестселери з мінімальною маржею. Звідки таке «самарітянство», ми вже пояснювали: магазин заробляє за рахунок обороту, плюс, закупівля ведеться безпосередньо у видавництв.

Так що, запрошуємо купити бізнес книги в Україні,придбання яких стане першим виправданим вкладенням в ваш майбутній успіх!

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань