Настільні ігри

Діти найбільше на світі люблять грати. А ось вчитися подобається далеко не всім. Тому деяким батькам доводиться прикладати максимум зусиль, щоб посадити своє чадо за уроки, прищепити йому любов до математики, письма, розвинути його мова і комунікативні навички.

Але є вихід з ситуації - провести навчання в ігровій формі. Для цього необхідно придбати настільні ігри для дітей і вибрати день для веселого проведення часу. Зручно, що грати можуть як найменші, так і дорослі члени сім'ї, адже велика частина товарів підійдуть і для дорослої аудиторії.

Які бувають настільні ігри

Своєю назвою дитячі настільні ігри начебто закликають сісти, заспокоїтися, і грати безпосередньо за столом. Але це далеко не так. В інтернет-магазині можна підібрати товари, що передбачають активну гру для дітей, а також завдання, для виконання яких можна залучати всіх членів сім'ї.

Настолкі, підлогові іграшки, аксесуари для купання, інтелектуальні та економічні стратегії, головоломки - є з чого вибрати.

Існує кілька класифікацій настільних ігор. Перша має на увазі розподіл по:

  • місця використання - у ванній, в дорозі, в ігровій кімнаті, за столом, на підлозі
  • розвитку навичок - комунікації, взаємодії з іншими гравцями, навчання рахунку, іноземної мови, буквах, назвою рослин, тварин
  • тренуванні логіки - пошук аналогів, пар, складання слів, послідовностей, картинок з окремих фрагментів
  • числу учасників - для одного, двох, цілої компанії

Окремо можна виділити всілякі головоломки, підключають дрібну моторику, а також економічні стратегії, де необхідно продумувати ходи наперед, розпоряджатися бюджетом, вважати прибуток.

Зручно, що на сайті магазина настільних ігор в Україні можна вибирати товари користуючись фільтрами. На кожній грі прописані вікові обмеження і тип взаємодії. Тому підібрати потрібне розвага не складе труднощів.

Таким чином, настільні ігри для всієї родини всього за пару кліків можуть з'явитися в кожному будинку, допомагаючи в розвитку і розвазі дітвори.

Детальніше про настільні ігри для дітей

У магазині настільних ігор представлено все розмаїття товарів, які допомагають навчати, розвивати і розважати дітей різного віку. Для самих маленьких відмінно підійдуть серії ігор для купання, збір зображень, девайси для рахунку, яскравий і барвистий алфавіт.

Малюкам важливо пізнавати світ, налаштовувати тактильний контакт. Тому їм ще не підійде варіант просто купити настільні ігри та залишити з ними один на один. Щоб дитина розвивалася, доведеться показувати і розповідати кожен предмет. Так, універсальним варіантом стане покупка наборів для купання:

  • із зображенням тварин;
  • в виді транспорту;
  • рослин - овочів, фруктів.

Такі ігри коштують дешево, при цьому вони ефективні в розвитку і навчанні дітей молодшого віку.

Ще один варіант ігор - збирати картинки, розрізані на кілька частин в єдине ціле, адаптація алфавіту в кольорові зображення, які відповідають конкретним букві.

Наступний крок в іграх - розвиток логічних зв'язків. Тут на допомогу прийдуть гри настільні типу головоломок, де потрібно підібрати пару до предмету, рослині, знайти взаємозв'язку. Наприклад, будинок або їжу для тваринного, однакові букви або цифри.

Коли дитина починає добре говорити, то важливо розвивати комунікативні навички. У цьому допоможуть гри, де необхідно відгадувати і загадувати предмети, описувати їх якомога більшою кількістю прикметників. Це веселе і цікаве дійство, в якому можуть взяти участь як найменші, так і старші члени родини. Зазвичай для цього використовуються спеціальні картки, які можна тримати перед собою або надягати на голову для більшої забави.

Картки можуть бути використані в і інших іграх, наприклад, спрямованих на вивчення іноземних слів. Де ілюстрація супроводжується написом англійською, німецькою або французькою.

Для старших діток можна сміливо купувати економічні ігри, типу монополії. Вони можуть мати і інші назва - менеджер, монополіст. Їх суть полягає в побудові стратегії на покупку підприємств, які в майбутньому будуть приносити прибуток, якщо хтось із гравців потрапляє на викуплене поле. Це настільні ігри для компанії, тому вся родина зможе приєднатися.

Ще одна гра для дітей і дорослих - мафія, де необхідно буде здійснювати дії, а після придумувати їм зображення і так, щоб ніхто не зміг здогадатися, яка роль дісталася кожному гравцеві.

Кожну з ігор можна замовити недорого в інтернет-магазині KIDSBOOK, щоб подарувати дітям незабутні емоції від ігрового процесу з користю для їх розвитку.

Фильтрувати за

Ціна
грн. грн.
Производители
Больше... Меньше
Фильтр
Товар додано до списку бажань