Біографії й мемуари

Біографії й мемуари

Багато видатних особистостей в кінці життєвого шляху вирішує розкрити публіці деякі шокуючі таємниці чи важливі події, що сталися з ними. Величні підйоми та глибокі падіння, здобутки та втрати, пережиті емоційні шторми та кумедні випадки з життя відомих людей – все це знаходить відображення у серії книжок біографії й мемуари.

Цікаві біографії видатних людей в «KIDSBOOK»

Відомі артисти, письменники, художники, інші митці, політики, вчені – ці люди знаходяться на очах у світу, а події з їх життя викликають великий інтерес. 

Дехто з них вирішує розповісти про себе самостійно, пишучі мемуари, автобіографічну літературу. На своєму прикладі вони вирішують чи то попередити інших людей від зайвих помилок, чи то дати поштовх щодо осмислення своїх вчинків. Інші знаменитості використовують для цього послуги професійних письменників-біографів.

Великий внесок в біографічну літературу внесли історики сучасних та минулих часів.

На світ з’являються літературні біографії й мемуари, якими наш книжковий магазин «KIDSBOOK» радує читачів. Ми пропонуємо придбати книжки про видатних людей:

  • життя режисерів, артистів театру, кіно, естради, цирку;

  • література про великих воєнних діячів;

  • книжки про композиторів, музикантів, співаків, танцюристів;

  • біографічні та автобіографічні твори про життя письменників, художників, архітекторів та інших митців;

  • книги про відомих державних та суспільно-політичних діячів;

  • література про мандрівників, видатних спортсменів.

Книжкові біографії й мемуари – чудовий подарунок для дітей і дорослих

Якщо людина цікавиться видатними відкриттями і подіями, бере активну участь в культурному чи спортивному житті, є цінителем літератури і мистецтва, подаруйте йому нову цікаву книгу з біографією його улюблених видатних героїв. Цілком можливо, що якісь приклади з їх життя надихнуть на нові звершення, дозволять поглянути на події власного життя з висоти філософії видатного діяча. 

Замовляйте книжки в «KIDSBOOK» з доставкою у Львів, Ужгород, Тернопіль, Херсон, Миколаїв та інші міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Видавництво
Мова
Вік
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань