Список товарів по виробникам Nasha idea

Видавництво «Nasha idea»

Молоде, перспективне видавництво Nasha idea, засноване у 2018 році громадянином Франції Пероном та українкою Олешко Іриною в м. Дніпрі орієнтовано на видання цікавих книг для дітей. Основна мета компанії – видавати книги, які захочуть читати діти. Любов до книги розвиває у дитини мислення, культуру, розуміння навколишнього світу та вміння аналізувати велику кількість інформації. Багато батьків знають, що майже неможливо змусити дитину читати, якщо їй це нецікаво.

На даний час реалізовано 12 проектів, але всі вони надзвичайно якісні та цікаві.

Книги, що змусять дитину полюбити читання

«Nasha idea» молоде видавництво, але вже зараз може похизуватися отриманими нагородами. Так Літературно-мистецький фестиваль «Toloka» відзначив нагородами «Щоденники Вишеньки» (номінація «Дитяча література»), «Ательє чаклунських капелюхів» (номінація «Література для підлітків»).

Цілковитою новинкою на українському книжковому просторі стала дитяча книга – японська манга. Більшість книг випускаються в м’якій обкладинці – рахується що це більш зручно для маленьких читачів. Витримані високі стандарти друку та чіткість ілюстрацій.

Зверніть увагу на наступні видання:

  • «Крута Адель» – оповідання про дівчинку в вигляді коміксів (для дітей від 8 р.);

  • «Зук» – серія невеликих цікавих історій для малечі від 3 років;

  • серія «Сірий вовк» (з 4 років) історії про хижака, які дають змогу на звичайні речі поглянути по іншому;

  • підліткам сподобається серія «Естер і Мандрагор».

В виданні невипадково зупинили вибір на книги, які випускаються серіями, адже так значно легше привчити дітей до читання.

Як замовити книгу

Зробити замовлення дуже просто, незалежно від того, де ви мешкаєте: в Одесі чи Житомирі, Києві чи Вінниці. Замовлення приймаються телефон та на сайті. Відправлення в будь-яке місто України в день звернення, зручні умови розрахунку. Якщо у вас залишились питання, або ви не знаєте, яку книжку обрати для дитини, телефонуйте, ми завжди готові допомогти.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань