Список товарів по виробникам Веско

Видавництво «Веско»

Засновники «Веско» вважають, любов до читання необхідно прививати змалечку, бо людина, яка вміє читати є цікавим співрозмовником, легко і чітко формулює думки, має широкі погляди. Тому книги цього видавництва — це магія, доступна кожному. Видавництво випускає літературу для наймолодших читачів — дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. В асортименті «Веско» книги українською і російською мовами, а також завжди багато новинок.

Література для дітей

Зробити дитячий світ більш радісним, яскравим та добрим — задача книжок від «Веско». В каталозі інтернет-магазину KIDSBOOK можна замовити дитячі книжки для молодших школярів, кольорові книжки для позакласного читання, розмальовки. На кожній сторінці книжки дитина неодмінно зустріне нових друзів.

Серед популярних позицій асортименту:

  • тести для дітей;

  • добірки віршів, загадки;

  • розмальовки;

  • невеличкі оповідання.

Надзвичайно популярна серед читачів навчальна література з історії, географії, природознавства для наймолодших. Книжки зручного формату у яскравих обкладинках викликають цікавість у дітей. Матеріали викладені в легкій для розуміння формі — малеча неодмінно залишається у захваті.

Найкраще для юних поціновувачів

Найперші книжки формують у дитини логічне мислення, навчають читати, писати, формувати свою думку. Тому так важливо, щоб вони були цікавими та якісними. Великі яскраві книжки від «Веско» діти із задоволенням беруть до рук, гортають і читають.

Кожна книжка для дітей проходить через руки професійних художників, дизайнерів, відповідальних поліграфістів та верстальників. У кожну сторінку вкладена любов, тепло та доброта багатьох людей. Саме тому до них хочеться повертатись знов і знов.

На сайті магазину KidsBook батьки можуть купити розвивальну та розважальну літературу для дітлахів до 6-10 років. Менеджери безкоштовно допоможуть вибрати відповідні книжки та нададуть консультацію. Зробити замовлення можна з доставкою у Київ, Харків, Одесу та інші українські міста. Асортимент каталогу регулярно поповнюється новинками.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань