Список товарів по виробникам Виват

Видавництво «Віват»

«Віват» – один з лідерів вітчизняного книговидання, який, до того ж, має широку пропозицію літератури найрізноманітніших напрямків. Засноване у 2013 році, сьогодні воно посідає 3 місце серед вітчизняних видавництв: за рік продає більше 2,5 мільйонів примірників та видає декілька сотень нових творів. «Віват» відоме популяризацією української книжки — власники видавництва активно продають твори вітчизняних авторів у понад 20 країн світу.

Кращий вибір якісної літератури

Видавництво спеціалізується на випуску сучасної літератури non fiction, художніх творів та матеріалів для дітей. Багато творів українською мовою таких авторів, як Артем Чех, Галина Крук, Марк Лівін, Вахтанг Кіпіані. Повний асортимент налічує більш ніж 4000 книжок:

  • захоплюючі біографії та мемуари відомих осіб;

  • цікаві детективи;

  • світові бестселери;

  • матеріали про психологію, саморозвиток та мотивацію.

В каталозі інтернет-магазину KIDSBOOK можна замовити книжки українською, російською та англійською мовами від «Віват» – оригінали творів, а також переклади високої якості на інші мови.

Книги на будь-який смак

У видавництві можна купити художні книги для широкої аудиторії читачів, для дітей, класичну та сучасну літературу. Це книжки, які приємно тримати у руках. Преміальна якість базується на залученні до створення книжок професійних ілюстраторів, дизайнерів, коректорів, редакторів, та використанні найкращих матеріалів. Художня та прикладна цінність книг неодноразово була підтверджена нагородами та преміями. Така хороша книжка стане окрасою оселі кожного українця. Це добрий подарунок важливій людині.

«Віват» має декілька фірмових магазинів. Але замовити художню книжку з доставкою зручніше в інтернет-магазині. Менеджери KIDSBOOK допоможуть зробити це швидко та найдешевшим способом. Ми доставимо замовлення у Київ, Одесу, Львів та інші міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань