Список товарів по виробникам Чорні Вівці

Видавництво «Чорні вівці»

Арт-видавництво «Чорні вівці» було засновано у 2015 році у місці Чернівці . Ідейним засновником і наразі головною редакторкою є Христя Венгринюк. Незвична назва видавництва пов’язана з легендою про походження топоніму «Чернівці». Один з засновників також пов’язує назву з фразеологізмом «біла ворона». Видавництво позиціонує себе, як незвичне для читачів явище, не боїться виділитись серед конкурентів.

Великий вибір для маленьких поціновувачів прекрасного 

Головною відмінною рисою арт видавництва «Чорні вівці» можна назвати унікальні ілюстрації та обкладинки до кожної книги. Найуважніші маленькі читачі обов’язково звернуть увагу на те, що в кожній книзі є зображення чорних овечок, кількість яких вказує на рекомендованій вік читача. 

В інтернет-магазині KIDSBOOK кожен знайде для себе, унікальну улюблену книжку. В асортименті представлені такі популярні твори: 

  • «Африканські казки»;

  • «Імператор абсурдії»;

  • «Ще одна цегла в стіні»;

  • «Коротка історія технологій, або як зрозуміти свій гаджет»;

Кожна книга переносить маленького читача у новий світ, нагадує про те, що важливо підкреслювати свою унікальність, яка є в кожному з нас. Такі книги створюють навколо дитини світ, повний пригод. Об’єм тексту в кожній книзі невеликий, проте ілюстрації дивують своїм різноманіттям. 

Унікальні книги в інтернет-магазині KIDSBOOK

Арт-видавництво «Чорні вівці» пропонує придбати книги українських на зарубіжних авторів, які стовідсотково вразять вашу дитину. Купуйте книги від українського арт видавництва «Чорні вівці» з доставкою до Херсону, Одеси, Полтави, Харкова та інших міст України і поринайте у світ яскравих пригод саме зараз.

Фильтрувати за

Категорії
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань