Список товарів по виробникам Фонтан казок

Видавництво «Фонтан казок»

Видавництво дитячої книги «Фонтан казок» працює у Києві з 2014 року. Пріоритетним у діяльності підприємства є відкриття нових авторів та нових напрямків у літературі, книговиданні та ілюстрації для дітей. Девіз видавництва – Фонтан казок, щоб напувати мрії. Для друку видавці обирають добрі, мудрі, пізнавальні, сучасні, казки українською мовою, щоб навчити дитину мислити та розвивати почуття прекрасного. У 2014 році відбувся дебют «Фонтану казок» на Форумі видавців у Львові та отримано Персональну відзнаку Президента форуму. Також нагороджено серії книжок «Добрі казки» та «Добрі вірші».

Серії книжок для дошкільнят та підлітків

Продукція видавництва орієнтована на дітей дошкільного, молодшого, середнього та старшого шкільного віку і дорослих. Видавці надають перевагу поезії, казкам, пригодницьким оповіданням, фантастичній прозі, фентезі та містичним творам. Популярними є кілька серій дитячих книжок.

  • «Добрі вірші» з поетичними творами для дітей 6-8 років.

  • «Добрі казки» для молодшого шкільного віку.

  • «Добре чаклунство» від авторів Івана Андрусяка та Олега Чаклуна.

  • «Книжка про мене» – повісті, психологічна проза.

  • «Добрі пригоди» – казки та пригодницькі повісті.

Замовляємо книги для дітей

Для дитини, яка любить читати, найкращим подарунком до будь-якого свята буде нова цікава книга. Якщо юний книголюб віддає перевагу казкам, рекомендуємо купити книжку видавництва «Фонтан казок» на сайті KIDSBOOK. Захопливі сюжети та незвичайні герої подарують задоволення від читання та гарний настрій.

Вибрати книгу для юного читача з урахування віку, статі та уподобань дитини, безкоштовно допоможуть наші консультанти. Доставляємо ваші покупки в Одесу, Харків, Вінницю, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Чернігів, Львів, Тернопіль та інші міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань