Список товарів по виробникам Фламинго

Видавництво «Фламінго»

Дитяче видавництво «Фламінго» засноване в 1990 році. Спочатку підприємство займалось друком книжок для дітей за мотивами вітчизняних мультфільмів. Не одному поколінню юних книголюбів сподобались розповіді про Карлсона, Крихітку Єнота та інших мультиплікаційних героїв. З 1996 року видавництво друкує книги різної тематики для дітей від 3 до 9 років. За час роботи друком вийшло близько 700 видань.

Каталог видань «Фламінго»

Книги видавництва поділяються на кілька категорій:

  • Розмальовки та аплікації. Розвивають сприйняття кольору, форми, дрібну моторику.

  • Книжки з наліпками. Для розвитку уяви, вивчення абетки, цифр чи казок.

  • Абетки, букварі прописи. Призначені для підготовки до школи.

  • Книги для читання по складах, лічби та вивчення цифр.

  • Вірші. Для розвитку пам’яті.

  • Авторські та народні казки, щоб розвивати фантазію, мовлення та емоції.

Рекомендуємо купити книги видавництва «Фламінго» для дошкільнят та учнів молодшої школи. Книжки друкуються тематичними серіями. Вони оформлені яскравими, кольоровими ілюстраціями, мають тверді та м’які обкладинки. Вся продукція виготовлена з якісних поліграфічних матеріалів.

Цікаві книги на KIDSBOOK

Знайомство з книгою у ранньому віці сприяє розвитку необхідних для навчання навичок та формуванню особистості. Важливо, щоб перші книжки в житті дитини були добрими, розумними та допомагали пізнавати навколишній світ.

На сайті KIDSBOOK можна замовити книжки для дітей видавництва «Фламінго» на будь-який смак та гаманець. Виберіть у каталозі необхідну літературу та оформіть замовлення. Наші консультанти безкоштовно допоможуть обрати книги з урахуванням віку, статі, потреб та захоплень дитини.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань