Список товарів по виробникам Урбіно

Видавництво «Урбіно»

Львівське видавництво «Урбіно» засноване у 2010 році поціновувачами якісної літератури Анатолієм Івченком та Боженою Антоняк. Діяльність підприємства спрямована на видання творів сучасної польської, німецької, канадської, іспанської, англійської, американської літератури в українських перекладах. Для роботи над книгами керівництво прискіпливо обирає перекладачів та художників-ілюстраторів. В каталозі видавництва художні книжки для дітей віком від 3 до 18 років. За час роботи перекладено українською мовою твори Яноша, Ґжеґожа Касдепке, Марціна Щегельського, Катажини Ририх, Моніки Пейткс та інших авторів.

Серії та комплекти книг

«Урбіно» спеціалізується на перекладах дитячої та підліткової літератури. Серед популярних книжкових серій:

  • книги Люсі-Мод Монтгомері,

  • романи про Лінку Йоанни Ягелло,

  • серія «Таємниці універмагу Сінклер» Кетрін Вудфайн,

  • збірка книг про детектива Кефірчика Малгожати Стренковської-Заремба,

  • книги Гжегожа Касдепке.

Цікаві герої та захопливі сюжети викличуть у дітей інтерес до читання, а наймолодші почитають книжку спільно з батьками. У книгах про почуття та хорошу поведінку підлітки знайдуть відповіді на актуальні для них питання.

Література для книголюбів

Любов до книжок та читання зароджується в дитинстві. Якісна з усякого погляду книжка сприяє формуванню власної думки та розвитку гармонійної особистості. Саме такими є книги видавництва «Урбіно», які можна замовити онлайн на сайті KIDSBOOK. Доставляємо продукцію у Харків, Київ, Львів, Житомир, Тернопіль, Хмельницький, Одесу, Кропивницький, Суми, Полтаву та інші міста України. Якщо ви не можете визначитись з вибором книги, скористайтесь допомогою наших консультантів.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань