Список товарів по виробникам Видавництво Старого Лева

Видавництво Старого Лева

Це одне з найвідоміших вітчизняних видавництв. Засноване у далекому 2001 році, зараз воно має декілька представництв в найбільших українських містах і є найбільшим в країні за рейтингом Forbes. Книги від «Видавництва Старого Лева» легко впізнати по особливому стилю та якісному друку. Тримати таку в руках — справжнє задоволення для книжкових гурманів.

Найкращий вибір книжок

До 2013 року видавництво загалом працювало у ніші книжок для дітей та підлітків. З нього виходили твори українських та іноземних авторів для малечі, дітлахів молодшого та старшого шкільного віку. Зараз асортимент видавництва значно розширився. В каталозі інтернет-магазину можна замовити:

  • дорослу літературу для широкого загалу;

  • дитячі твори;

  • освітні книжки;

  • професійну, ділову літературу;

  • книги з психології, кулінарії, саморозвитку;

  • подарункові та колекційні видання.

«Видавництва Старого Лева» відоме своїми видавничими проектами. Серед найвідоміших - «Дитячий Кобзар», «Кротяча епопея» - дитяча добірка про пригоди кротеняTitle: Видавництву належать ексклюзивні права на видання творів Ернеста Гемінгвея, Тері Пратчета.

Книжки видавництва створені з любов’ю до читача і мають на меті подарувати вишукану насолоду від старого доброго читання. На сайті KIDSBOOK можна купити дитячу книгу, шедеври вітчизняної та закордонної літератури з найкращою якістю друку. Більшість асортименту є унікальною, бо «Видавництва Старого Лева» має на меті виховати смак читача, подарувати йому можливість насолоджуватись найякіснішими і найцікавішими творами.

Як придбати книгу

Швидко замовити твір або серію, що сподобалась, зручно прямо на сторінці нашого магазину. Ми робимо доставку у всі міста України, купити енциклопедію, абетку або роман можна у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі. Допомогти завжди готові професійні на ввічливі менеджери. Ми також слідкуємо за новинками видавництва та своєчасно оновлюємо асортимент. 

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань