Список товарів по виробникам Глорія

Видавництво «Глорія»

Видавництво «Глорія» працює вже близько 19 років і є одним з найкращих на вітчизняному ринку дитячої літератури. Місією компанії є популяризація української мови та культури серед малечі. Однак, в каталозі є місце і книжкам на російській мові.

Рай дитячої книжки

Незважаючи на достатньо вузьку спеціалізацію, каталог видавництва, що є на сайті KIDSBOOK буде цікавий широкому колу читачів. Книжки від «Глорія» розраховані на діточок дошкільного і молодшого шкільного віку, підлітків, студентів, їх викладачів і батьків.

Основна маса асортименту — це різноманітна продукція для маленьких дітей: казки, віршики, розмальовки, кросворди, загадки та головоломки з елементами творчості. Діти в захваті від їхніх можливостей та концепції. Це завжди кольорові, яскраві видання, з безліччю малюнків, цікавим поданням інформації, легкі для читання та веселі. Вони створюють настрій і привчають дитину до читання. Завдяки книжкам із аплікаціями, кросвордами, розмальовками батьки проводять затишні вечори зі своєю малечею. Це час, який перетвориться на добрі згадки.

Також в каталозі можна замовити книжки для навчання:

  • словники та розмовники;

  • посібники з іноземних мов та предметів шкільної програми;

  • енциклопедії з природознавства, історії, медицини, кулінарії та навіть усього на світі;

  • книжки, як навчитись малювати, шити або ліпити;

  • розвиваючі завдання.

  • Кращий подарунок для маляти

Книжки від видавництва «Глорія» коштують недорого, але приносять малятам велике задоволення. Яскраві, веселі, вони викликають цікавість вже в перші хвилини. До багатьох йдуть в подарунок наліпки, магніти та інші цікавинки. До того ж, кожна книжка має якісний друк та зроблена з безпечних матеріалів. Література від видавництва робиться з відповідальністю та любовʼю. Тому її хочеться читати знов і знов.

Придбати дитячі оповідання та розмальовки можна з доставкою у Київ, Львів, Одесу, Дніпро та інші українські міста. Підібрати книжку з урахуванням віку дитини допоможуть кваліфіковані менеджери інтернет-магазину KIDSBOOK.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань