Список товарів по виробникам Теза

Видавництво «Книгарня Теза»

«Книгарня Теза» — одне з найстаріших видавництв в Україні. Воно засноване у 1999 році у Вінниці, і до сьогодні є одним з найкращих у своєму сегменті. «Книгарня Теза» спеціалізується на продажу книжок для дітей та підлітків. Воно відоме своїм персональним підходом до читача, а також активною позицією щодо просування молодих авторів. У видавництві цінують традиційний підхід до книжки, але намагаються залучати до процесу і іноваційні технології. Серед їх видань є інтерактивні книги та розвивальні ігри.

Книги, видані з любовʼю

В інтернет-магазині KIDSBOOK можна придбати підліткові романи від «Книгарня Теза» сучасних українських та закордонних авторів. Тут є твори, що входять до шкільної програми, а також видання зірок дитячої книжки. Окремого наголосу заслуговує література для підлітків. Історії, що викладені у книжках, зачіпають теми людяності, толерантності і несуть у серця підлітків добро. Є книжки, що чіпляють болючі теми на кшталт дитячої злочинності або непорозумінь з батьками.

Крім цього, видавництво «Книгарня Теза» пропонує читачам:

  • розмальовки на картоні;

  • книжки для читачів до 10 років;

  • читанки для вивчення іноземних мов.

Література для задоволення

Книжки від «Книгарня Теза» зроблені з турботою про здоровʼя юних читачів. Для друку у видавництві використовують лише якісний папір та фарби. Завдяки трохи збільшеному шрифту при читанні не виникає додаткового навантаження на очі, навіть стомлені та з ослабленим зором.

На сайті можна замовити дитячий детектив, фентезі для підлітків, книжки пригодницького формату, літературу для малечі 3-10 років та старших підлітків до 16 років з доставкою до Львова, Харкова, Києва, Одеси та інших міст. 

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань