Список товарів по виробникам Егмонт

Видавництво «Егмонт»

Власники видавництва мріяли створити казковий дитячий світ, тому й заснували «Егмонт». Власне, це міжнародний видавничий дім, що з 2007 року має представництво в Україні. Портфоліо «Егмонт» налічує сотні видань для дітлахів різного віку — це не лише книги, а й журнали. В Україні видавництво відоме тим, що тут можна придбати книжки за мультфільмами, фільмами та коміксами.

Найцікавіше для юних книгоманів

Інтернет-магазин KIDSBOOK пропонує замовити книги та журнали про улюблених героїв мультфільмів Disney, Pixar, DreamWorks, Mattel, Harsbro. Перед юними поціновувачами читання розгорнеться величезний світ з улюбленими персонажами: принцесами Дісней, чарівними поні, тачками, учнями школи монстрів Monster High, людиною-павуком, оленятком Бембі, Лунтіком. Кожна сторінка занурює у нову пригоду старих знайомих, які тілько-но зійшли з екранів телевізорів.

Книжкова продукція дому «Егмонт» – найкращий спосіб привчити дитину до читання. Бо чи можна відірвати малечу від пригод улюблених героїв? Знайомі друзі з популярних казок та мультфільмів навчають малюків співчуттю, повазі, дружбі та любові. Обережно, читання з батьками може стати доброю сімейною традицією!

Якісні та цікаві дитячі книжки

«Егмонт» дбає про репутацію видавничого дому, тому приділяє багато уваги не лише асортименту, але і якості. Книжки для дітей неодмінно:

  • мають добрий посил та покращують настрій;

  • відрізняються високою якістю;

  • цікаві для дітей різного віку.

Всі видання неодмінно сертифіковані, мають ліцензії.

Загалом, придбати можна книжку або журнал для дітлахів 4-10 років, тобто дошкільного та молодшого шкільного віку. Крім того, в каталозі є різноманітні забавки для юних українців: розмальовки, книжки-картонки, книжки-іграшки. Замовити будь-яку з них можна з доставкою в Одесу, Дніпро, Харків або інше місто. Кваліфіковані менеджери безкоштовно допоможуть з будь-якого питання. Каталог постійно оновлюється книжками про кумирів юної генерації читачів — слідкуйте за новинками!

Фильтрувати за

Категорії
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань