Список товарів по виробникам Жорж

Видавництво «ЖОРЖ»

Видавці із «ЖОРЖ» уважно слідкують за якістю та актуальністю літератури, яку випускають на український ринок. Основна спеціалізація видавництва — література для дітей середнього шкільного віку, деякі книжки будуть цікаві підліткам. Наразі в каталозі видавничого дому присутні оповідання, новели та література для саморозвитку (енциклопедії, посібники, тощо). Останнім часом аудиторія поціновувачів значно розширилась за рахунок нового напрямку — видання графічних квестів та розмальовок-антистрес.

Різноманіття цікавих книжок

Основний принцип роботи видавництва — подарувати українському читачеві задоволення від спілкування з доброю книгою. Тому в книжках, що пропонує замовити інтернет-магазин KIDSBOOK, поєднується якісний друк і цікавий зміст.

Особливу нішу видавництва займають романи та новели для підлітків. Загалом, це книжки жанрів фентезі, yang adult або міські оповідання жартівливого та філософського змісту. Їх відрізняє сучасний підхід до оформлення обкладинки — вона з перших хвилин приваблює яскравим та неординарним малюнком. Крім того, видавництво «ЖОРЖ» випускає пізнавальні книжки:

  • енциклопедії;

  • розмальовки;

  • посібники.

У «ЖОРЖ» велику увагу приділяють тому, щоб книги були змістовними, а суть викладена у веселій та легкій формі. В форматі розваги юні книголюби можуть знайомитись зі світом тварин, рослин, динозаврів або навіть фантастичних істот, навчитись малювати, готувати.

Кращій подарунок для дитини

«ЖОРЖ» – це видання, які привчають любові до книги. Концепцію видання можна записати у чотирьох пунктах:

  • відкритість новому;

  • висока якість;

  • зміст, цікавий читачеві;

  • яскравість.

На сайті KIDSBOOK можна купити розмальовку-антистрес з оригінальними і стильними малюнками, або цікаві оповідання сучасних українських та закордонних авторів. Література орієнтована на дітей середнього та старшого шкільного віку. Замовити книжку можна з доставкою у Київ, Львов, Харків, Одесу, Дніпро та інші міста країни. При виникненні питань кваліфіковані менеджери нададуть необхідну допомогу.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань