Список товарів по виробникам Знання

Видавництво «Знання»

«Знання» було засноване у 2003 році в Києві, на базі однойменного видавничого центру. Головне завдання видавництва, на думку його засновників — нести в маси світло знань. А саме — цікавинки та нові ідеї зі світу науки, літератури, мистецтва загалом. На сьогодні «Знання» є одним з лідерів української галузі книговидання. Воно сфокусувало свою увагу на науковому напрямку роботи і випускає навчальні посібники, підручники та монографії. Книги стануть в нагоді школярам, студентам, а також спеціалістам різних галузей, викладачам та науковцям. За останні роки «Знання» опанувало і інші напрямки роботи. Зокрема, у нього зʼявилось багато художньої літератури, у тому числі класичної. Видавництво також відоме своєю протекцією починаючих українських авторів, тому в його каталозі можна знайти нові цікаві книжки, що раніше не публікувались.

Література для роботи і відпочинку

Інтернет-магазин KIDSBOOK пропонує замовити підручники та посібники з різних предметів, романи, детективи популярних та починаючих авторів, а також класиків сучасної літератури із видавництва «Знання». Серед асортименту книг, що доступні поціновувачам читання, є наступні серії:

  • для вищої освіти;

  • класичні університетські книжки;

  • посібники та інша література для систематизації знань;

  • класична література;

  • золоті твори різних письменників.

Особливу увагу заслуговує багата бібліотека книг для вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Видавництво випускає аж три серії, що допоможуть заговорити на іноземній мові, як на рідній. Це твори англійською британських та американських письменників (адаптовані та оригінали), та академічні словники.

Якість, визнана на державному рівні

Над книговиданням у «Знанні» працюють провідні менеджери та редактори, тому якість кожного підручника — найвища. Деякі підручники для вузів навіть визнані найкращими в країні. Художня література, яку пропонує видавництво — це найкращі твори світової літератури, які приємно читати і перечитувати. Купити будь-який з них в KIDSBOOK можна з доставкою у Харків, Одесу, Дніпро та інші українські міста.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань