Список товарів по виробникам Ірбіс Комікси

Видавництво «Ірбіс Комікси»

Комікси вже давно стали окремим видом літературного і графічного мистецтва. Наприклад, у США це ціла галузь. Українці також мають право на круті комікси власного виробництва, вирішили засновники «Ірбіс Комікси». Так з’явилося видавництво з офісом у Львові.

«Ірбіс Комікси» – молоді книговидавці. Перші комікси вони почали видавати у 2018 році. Зараз це переклади про Джеронімо Стілтона, Гарфілда, Смурфиків, що зроблені за ліцензією авторів. Видавництво також планує випускати манги, перша книга уже є в продажі.

Нові серії коміксів

Інтернет-магазин KIDSBOOK пропонує замовити популярні переклади коміксів та мангу від «Ірбіс Комікси». В каталозі наразі доступні всесвітньо відомі комікси Марвел, Гарфілд, Спаун та інші. Вони сподобаються юним читачам — школярам та студентам, а також фанатам, які раніше були змушені шукати неліцензійні переклади або замовляти з-за кордону. На сторінках графічних історій юні поціновувачі книг знайдуть нові пригоди улюблених героїв. Знайомі персонажі, що так полюбились у фільмах та мультфільмах, надовго привернуть до себе увагу.

Продукцію «Ірбіс Комікси» відрізняє:

  • детальна графіка — чіткі, яскраві малюнки, гарні образи героїв;

  • цікавий сюжет — емоційні нові історії;

  • якісний друк;

  • хороший, детальний переклад.

Всі комікси публікуються за ліцензією авторів.

Комікси для різного віку

Продукція видавництва відкриває перед читачами фантастичний світ супергероїв. Кожна книжка — це окрема цікава пригода. Комікси — це не лише модно, це історії, де є місце моралі, справедливості і честі.

На сайті KIDSBOOK можна придбати комікси та мангу «Ірбіс Комікси» з доставкою до інших міст України — Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя. Якщо при виборі виникнуть питання, отримати безкоштовну допомогу легко у менеджерів інтернет-магазину. Видавництво постійно оновлює асортимент і пропонує читачам нові цікаві комікси. Слідкуйте за оновленнями в нашому каталозі!

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань