Список товарів по виробникам Каламар

Видавництво «Каламар»

У видавництві «Каламар» намагаються створювати книжки, які допомагають людині знайти своє місце у світі і зрозуміти себе. Тут спеціалізуються на дитячій літературі і книжках для батьків.

Видавництво працює вже пʼять років. Ольга Попович, авторка проекту, мала на меті створити щось корисне для дітлахів і їхніх батьків. Книжки від «Каламар» купують батьки, які відповідально ставляться до майбутнього своїх дітей, бажають проводити з ними більше часу і бути ближче до них.

Література для розвитку дитини

Більшість книжок від «Каламар», що можна замовити на сайті інтернет-магазину KIDSBOOK — це дитяча література та книжки для підлітків. Зокрема, на віртуальних полицях є книги для діточок, віком від 1 року. Це яскраві видання з великою кількістю малюнків. Вони розвивають мову, фантазію, розповідають малечі про навколишній світ зрозумілою для них мовою. Книжки для підлітків відрізняються цікавим сюжетом, що тримає до останньої сторінки.

Особливістю видавництва є випуск літератури на психологічну тематику для батьків:

  • про емоційний інтелект — вони розповідають, як допомогти дитині зрозуміти себе та стати впевненою в собі людиною;

  • про соціальну адаптацію — як порозумітись з соціумом і навколишнім світом.

Також «Каламар» має в своєму арсеналі велику кількість цікавої художньої літератури для дітей та подарункові видання на кшталт «Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту».

Ексклюзивні книжки високої якості

У видавництві «Каламар» вважають, що головне мірило успіху не кількість, а якість. Тому максимальна увага приділяється якості та наповненню книжок. У «Каламар» вміють поєднувати традиційні підходи до книговидання та інноваційні рішення. Наразі видавництво випустило лише кілька десятків видань. Але всі вони — унікальні за змістом, якісні та яскраві ззовні. Купити будь-яку книжку видавництва можна на сайті KIDSBOOK з доставкою у Харків, Львів, Одесу, Дніпро та інші українські міста.

Фильтрувати за

Категорії
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань