Список товарів по виробникам Киевский Дом Книги

Видавництво «Київський будинок книги»

Засноване у 2015 році, воно є оплотом класичної та сучасної художньої літератури в Україні. Перші книги, які побачили тут світ, говорять самі за себе: це твори Шалом-Алейхема, Антуана де Сент-Екзюпері, Олени Лободи.

Класика, що завжди в моді

Асортимент «Київського будинку книги» в основному складається із творів сучасної та класичної української літератури, а також творів закордонних письменників (у оригіналі або перекладах на інші мови). Багато з них випускаються серіями по 2-3 книжки. Це вірші, новели, детективні романи, фантастика, створені М. Булгаковим, Л. Керроллом, О. Пушкіним, Р. Кіплінгом. Наприклад, «Міфи Стародавньої Греції» або «Чорний кіт» Єдгара Аллана По. Перлиною «Київського будинку книги» є їхнє власне видання «Лісової пісні» Лесі Українки, перекладене на російську та англійську мови. Крім того, в інтернет-магазині KIDSBOOK можна замовити дитячі книжки цього видавництва:

  • казки різними мовами;

  • оповідання українських та закордонних авторів.

Книжки на будь-який смак

На сайті можна придбати у фірмовому дизайні українську та іноземну художню літературу — детективи, романи, поеми, п’єси відомих авторів, а також казки та оповідання для дітей до 10 років. Всі книги видавництва, це:

  • незмінно якісна тверда палітурка та фірмовий впізнаваний дизайн;

  • твори, знайомі кожному — книги, які не дозволяють залишитись осторонь, які дарують емоції і захоплюють з першої до останньої сторінки;

Серед пропозицій видавництва також є література з популярної психології, із самопізнання та самовдосконалення. Всі твори легко замовити на сайті. При виникненні питань можна звернутись до менеджерів: вони безкоштовно нададуть необхідну консультацію. Будь-яку книгу интернет-магазин доставить у Харків, Одесу, Дніпро. Подаруйте собі задоволення володіти справжніми шедеврами світової літератури!

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань