Список товарів по виробникам Клуб Сімейного Дозвілля

Видавництво «Клуб сімейного дозвілля»

Якщо шукати видавничий дім, де можна купити будь-яку книгу то це неодмінно буде «Клуб сімейного дозвілля». Це одне з найбільших видавництв країни, діяльність якого орієнтована на широку аудиторію читачів. Тут можна придбати світові бестселери, книжки для дітей, книги з саморозвитку. Кожного року авторський портфель видавництва розширюється за рахунок визнаних письменників та молодих зірок літератури.

Книги на будь-який смак

У видавництві вважають, що український читач заслуговує на можливість читати кращі вітчизняні та закордонні твори. Тому кожного дня редактори та менеджери «Клубу сімейного дозвілля» працюють над тим, щоб зробити книги доступнішими. У видавництва широкий жанровий спектр:

  • художня література — класика та сучасні детективні, любовні, пригодницькі, фантастичні романи, малознайомі книги та бестселери;

  • науково-популярна література — цікаві факти з історії, географії, фізики, біології та інших наук;

  • посібники для школярів і студентів — готові домашні завдання, шпаргалки, альбоми.

Велику увагу видавництво приділяє напрямку художньої літератури. А саме «Клуб сімейного дозвілля» купує ліцензії на видання популярних у світі книжок та робить якісні переклади російською та українською мовами.

Якісний продукт для українського читача

«Клуб сімейного дозвілля» – це книжки, що приносять задоволення. Їх можна описати трьома фразами:

  • цікавий сюжет та добре викладений матеріал;

  • якісний друк та яскраве, стильне оформлення;

  • унікальність.

На сайті KIDSBOOK можна замовити широкий спектр літератури від цього видання. Це і популярні серед широкого загалу книги, і рідкісні перлини літературного жанру. Придбати їх можна з доставкою по Україні, у будь-яке місто.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань