Список товарів по виробникам КМ-БУКС

Видавництво «КМ-БУКС»

«КМ-БУКС» існує на українському ринку лише 5 років, але за цей час вже встигло сформувати великий видавничий портфель. Власники взяли собі за мету задовольнити попит на якісну літературу, тому кожного дня редактори та менеджери видавництва працюють над пошуком нових талановитих авторів, придбанням прав на друк та переклад світових літературних зірок.

Все для книжкових гурманів

В інтернет-магазині KIDSBOOK можна придбати безліч цікавин від видавництва «КМ-БУКС». Це не лише книжки для дітей, але і серйозна література:

  • класичні твори українських та іноземних авторів;

  • відомі сучасні твори;

  • література нон-фікшн;

  • книги про саморозвиток та професійний розвиток;

  • література про науку і бізнес;

  • подарункові видання.

Видавництво популяризує українську мову, тому більшість новинок виходить саме в українському перекладі. Доречі, оновлення каталогу відбувається кожного місяця, тому слідкуйте за оновленнями на сайті.

Книги від «КМ-БУКС» – це справжнє задоволення для книголюбів. Літературні хіти видаються у якісному друці, мають тверду, якісну обкладинку, яскраві ілюстрації, гарний переклад. Їх хочеться відкривати знов і знов. Читачі видавництва мають змогу отримати цікаву книжку одночасно з її премʼєрою у світі і насолоджуватись єднанням з улюбленими героями за доступною ціною.

Книги, які читають із задоволенням

Література видавництва «КМ-БУКС» відповідає всім стандартам якості і є однією з кращих в Україні за змістом та оформленням. В нашому інтернет-магазині ви можете замовити пригодницький або фантастичний роман, книги з психології, твори класичної літератури за доступною ціною. Якщо у процесі виникнуть питання — менеджери магазину допоможуть їх вирішити абсолютно безкоштовно. У нас працює доставка в Харків, Одесу, Дніпро та інші міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань