Список товарів по виробникам Сова

Видавництво «Сова»

Дитяча друкована продукція видавничого дому «Сова» добре знайома читачам України. Креативні сучасні видання допомагають дорослим у навчанні дітей дошкільного віку та підготовці малюків до дитячого садка й школи. Книжки для самих маленьких покликані перетворювати навчальний процес в захоплюючу гру. Таким чином діти краще запам’ятовують та орієнтуються в отриманій інформації, уникають надмірного розумового навантаження.

Чому і як навчають дітей розвиваючі книги видавництва «Сова»

Навчальні та розвиваючі книги видавничого дому «Сова» створюються насамперед для турботливих батьків та їх талановитих малюків. Видавництво випускає безліч інтерактивних книжок та кращу дидактичну літературу для дітей дошкільного віку.

  1. Для малечі пропонуються барвисті книжки-розкладушки, книги-наліпки, розмальовки, навчальні картки, казки, навчальні комплекти «Мої перші слова». З їх допомогою дитина вчиться пізнавати навколишній світ та його мешканців, вивчає букви та цифри, навчається тримати в руці олівець та пензлик, опановує основи правил поведінки.

  2. Для доросліших дітей пропонуються видання із складнішими завданнями. Це й IQ розмальовки, абетки, книжки категорій «Читаємо по складах», «Перші книжки», комплекти навчальних карток.

  3. Для дітей молодшого шкільного віку в асортименті є креативні щоденники, комплекти карток з вивчення іноземних мов (англійська, німецька, польська російська) та книжок категорій «Білінгви», «Читай англійською», посібники з рукоділля та інші цікаві видання.

Книжковий інтернет-магазин «KIDSBOOK» із задоволенням допоможе придбати найкращі книжки для самих маленьких, навчальні та розвиваючі книги та відправить їх у Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Кривий Ріг, Нову Каховку та будь-яке інше місто на території України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань