Список товарів по виробникам Смайл

Видавництво «Смайл»

Сторінка інтернет-магазину «KIDSBOOK» з книгами харківського видавничого дому «Смайл» присвячена друкованій літературі для самих маленьких читачів. Тут зібрані різноманітні пізнавальні та розвиваючі книжки для малюків. Видавництво випускає яскраву ілюстровану барвисту друковану продукцію зручного формату в твердому та м’якому перепльоті. 

Видання будуть корисними для малечі, їх батьків, вихователів та вчителів, які навчають та організовують дозвілля дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Чому вчать розвиваючі книжки видавництва «Смайл»

Дорослі відповідають за розвиток дитини, дитячі розваги та дозвілля. Для цього вони часто використовують інтерактивні друковані видання з яскравими картинками, простим текстом чи забавними віршиками, які можна постійно переглядати, перечитувати та переказувати. Книги розвивають пам’ять, координацію маленької дитини, навчають її держати в руках олівці та пензлики, дають перші уроки читання чи письма. 

Видавництво «Смайл» випускає літературу для самих маленьких:

  • книги з оченятами;

  • книжки-картинки;

  • звичайні та водні розмальовки;

  • книги з наліпками.

Персонажами книжок є дотепні звірята, малята, казкові й анімаційні герої. Ілюстрації виконані безпечними фарбами, картонні сторінки міцні та витривалі.

У асортименті видавничого дому є багато навчальних книг, книг-тренажерів, різноманітних казок, енциклопедичних видань для маленьких читачів.

Інтернет-магазин «KIDSBOOK» допоможе покупцям придбати найкращі розвиваючі книжки для малюків та відправить їх до будь-якого міста України, будь то Одеса чи Луцьк, Харків чи Львів, Вінниця чи Черкаси. Замовляйте у нас якісну дитячу літературу видавництва «Смайл».

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань