Список товарів по виробникам Скіф

Видавництво «Скіф»

Якщо ви шукаєте книжки для вмілих рук з прикладами витворів, завітайте на сторінку книжкового інтернет-магазину «KIDSBOOK», де розташовані видання провідного львівського видавництва «Скіф». Видавничий дім був заснований у 2000 році та випустив за цей час сотні найменувань книжок по рукоділлю. Цікава література може стати в нагоді кожній творчій людині від малого до великого. Книги будуть корисними для школярів, їх батьків, вихователів, вчителів та людей, які шукають цікаві способи проводити своє дозвілля.

Книжки по рукоділлю для дітей і дорослих видавництва «Скіф»

Сегмент різноманітних книг по рукоділлю відкриває людям можливості для творчості, розвитку і натхнення.

Серії книг «Крок за кроком», «Рукоділля. Крок за кроком», «Забавні саморобки» відкривають читачам секрети різних видів рукоділля на будь-який смак. Тут зібрані ілюстровані посібники з виготовлення квітів й віночків з паперу, тканини, ниток, дроту чи атласних стрічок. Є видання з прикладами декорування предметів інтер’єру, виготовлення дарунків ручної роботи, прикрас з різноманітних матеріалів. Наведено цікаві витвори з сірників, резини, мушель, картону, пластикових пляшок, глини чи пластиліну.

На сторінках цих видань читачів навчають робити досить цікаві речі:

  • оригамі;

  • ганутель;

  • амігурумі;

  • витинанки.

Видавництво випустило серії книг, присвячених окремим видам рукоділля:

  • «Бісер. Крок за кроком»;

  • «Квілінг. Крок за кроком»;

  • «Декупаж. Крок за кроком» та інші.

Читача можуть зацікавити книжки по акваріуму. А для батьків та дітей дошкільного віку буде в нагоді «Першокласний український підручник» з оригінальною авторською методикою швидкого вивчення алфавіту та придбання навичок читання.

Магазин «KIDSBOOK» допоможе зробити вибір найкращих книжок та відправить замовлення у Маріуполь, Бердянськ, Одесу, Херсон, Миколаїв чи будь-яке інше місто в Україні.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань