Список товарів по виробникам Сім кольорів

Видавництво «Сім кольорів»

Книжки видавничого дому «Сім кольорів» користуються стабільно високим попитом. Друкована продукція цього підприємства може зацікавити дітей усіх вікових груп та дорослих – батьків, вихователів, викладачів. На віртуальних полицях книжкового магазину «KIDSBOOK» зібрано великий асортимент дитячої літератури українською мовою, науково-популярних видань та художніх творів цього виробника. Їх виділяє серед інших висока якість, доступна вартість та досконалий художній рівень.

Тематика книжок видавництва «Сім кольорів»

Видавництво зосередилося на друку книжок українською мовою, чим забезпечує велику потребу наших співвітчизників в літературі на рідній мові. Воно випускає видання з оригінальною подачею матеріалу за багатьма тематиками.

  1. Дитяча література українською мовою представлена інтерактивними книжками-іграшками, картинками, класичними розмальовками, пазлами. До асортименту також включено віммельбухи, комікси, дитячі детективи, пригоди та фантастику. Для дітей дошкільного віку друкують посібники з дошкільної освіти, популярні пізнавальні енциклопедичні видання, що розповідають в доступній формі про тварин, нашу планету та космос. Не забули видавники і про історичні матеріали, у тому числі про історію України.

  2. Науково-популярна література для всіх вікових груп.

  3. Художня література представлена класичними та сучасними творами вітчизняних та іноземних авторів різних жанрів.

  4. Підручники, посібники, задачники, література для самостійних занять, тренування пам’яті.

  5. Видання з історії України, всесвітньої історії та військової справи.

Окрім цього книжковий магазин «KIDSBOOK» може запропонувати біографії, мемуари, публіцистику, літературу з бізнесу, подорожей, виховання. Ми допоможемо обрати найкращі книжки видавництва «Сім кольорів» та відправимо їх за вашою адресою до Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя чи будь-якого іншого українського міста.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань