Список товарів по виробникам Росмэн

Видавництво «Росмен»

Книжковий інтернет-магазин «KIDSBOOK» радий повідомити любителям читання про можливість придбання великої кількості дитячих книжок видавництва «Росмен». 

Дітлахам напевно буде цікаво зустрітися на сторінках книг з Свинкою Пеппою, персонажами мультсеріалів Маша й Ведмідь, Смуфрики, Даша-мандрівниця, Герої в масках. Окрім того, видавничий дім «Росмен» має в своєму видавницькому портфелі яскраве видання про пригоди Гаррі Поттера Джоан Роулінг та ще близько 3 тисяч найменувань дитячих книжок.

Дитяча та художня література видавництва «Росмен» у магазині «KIDSBOOK»

Пропонуємо до уваги покупців різні категорії розвиваючої, навчальної та художньої дитячої літератури видавництва «Росмен»:

  • проекти для молодших дітей: серії Усі найкращі казки, Дитяча бібліотека Росмен, Нова дитяча книга, книжки про розумну собачку Соню, про корову Лізелотту, серія Позакласне читання;

  • художня література для підлітків: Часодії, Світи Санкт-Ерінбурга, Дарувальники, для любителів фентезі – Terra Incognita; 

  • науково-пізнавальна література: серії книжок Енциклопедія дитячого садка, Дитяча енциклопедія;

  • видання розвиваючого та навчального напрямку: Школа для дошкільників, Розумні картки, Розмовляємо правильно, а також Курс вивчення англійської І.А.Шишкової;

  • видання для організації дозвілля дитини: книжки-ігри, розмальовки, альбоми з наліпками (у тому числі, з відомими анімаційними персонажами).

Купити дитячі книжки в магазині «KIDSBOOK»

Якщо ви шукаєте дитячу літературу, яка допоможе підготувати дитину до школи, розширити її кругозір, дати поштовх для польоту фантазії, то книги видавництва «Росмен» – це найкращий вибір. Наші консультанти завжди готові допомогти покупцю з вибором, згуртувати замовлення та відправити його за вашою адресою до Харкова, Дніпра, Кропивницького, Кривого Рогу чи іншого міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань