Список товарів по виробникам Промінь

Видавництво «Промінь»

Книжки харківського видавництва «Промінь» читач знає більш ніж чверть століття. Багато сьогоднішніх батьків, вихователів та педагогів пам’ятають з дитинства та цінують яскраві барвисті книги для дітей, вироблені на цьому підприємстві. Зараз дитяча література для малюків широко використовується у виховному процесі та викликає захоплення у наступного покоління дітей та молодших школярів.

Книжки видавництва «Промінь» на полицях магазину «KIDSBOOK»

Пропонуємо до уваги покупців широкий асортимент якісної книжкової продукції видавничого дому «Промінь» за доступними цінами. В нашому каталозі містяться книги для дітей різних вікових груп.

Для маленьких дітлахів, які тільки почали освоювати та пізнавати навколишній світ, видавництво випускає категорію розвиваючих книжок. Основними персонажами є герої мультфільмів, казок, тварини, лялькові герої. Разом з ними діти вчаться спілкуватися, переказувати почуте і побачене, розмальовувати картинки, вивчають букви та слова, запам’ятовують прості віршики.

Видавництво пропонує велику кількість ілюстрованих казок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Для школярів є розвиваючі видання:

  • пізнавальні науково-популярні книжки;

  • енциклопедична література;

  • словники для середньої та вищої школи;

  • фотоальбоми різної тематики.

Купуйте дитячі книжки у магазині KIDSBOOK»

Книжковий магазин KIDSBOOK» пропонує покупцям великий асортимент чудової книжкової продукції, створеної для дітей колективом ілюстраторів, дизайнерів та авторів видавництва «Промінь». Купуйте у нас дитячу літературу для малюків та дітей шкільного віку. Ми допоможемо відібрати найкращі книги та відправимо заказ за вашою адресою у Миколаїв, Херсон, Бердянськ, Запоріжжя, Костянтинівку чи інше місто в Україні.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань