Список товарів по виробникам Новий Самокат

Видавництво «Новий самокат»

Київське видавництво з незвичною назвою «Новий самокат» видає дивовижні ілюстровані книжки для малят, дітей шкільного віку та підлітків. Книги допомагають дітлахам пізнавати навколишній світ, спілкуватися з однолітками та дорослими, відповідають на багато питань за різноманітною тематикою.

Віммельбух «Містечко» видавництва «Новий самокат»

Серія книжок-малюнків «Містечко» та її персонажі полюбилася мільйонам дітей в усьому світі.

Ілюстровані книжки для дітей дошкільного та молодшого віку німецької художниці Ротраут Сузанна Бернер дозволяють спостерігати за життям забавних книжкових героїв протягом різних пор року. У творах небагато тексту, але вони максимально насичені візуальною деталізованою інформацією. Дитина без перебільшення збирає сюжет кожної книги по клаптиках, уважно роздивляючись яскраві малюнки крупного формату. При цьому малюки не тільки розважаються, але й непомітно для себе навчаються:

  • переказу;

  • розповіді за малюнками.

Серія «Дитячий університет» видавництва «Новий самокат»

Цікаві лекції популяризаторів науки Улля Штоєрнаґель та Ульріх Янссен відповідають на багато складних запитань. Дитина росте, активно цікавиться навколишнім світом, в неї виникають питання щодо світового устрою, історії, багатьох напрямків життя, суспільних відносин. У «Дитячому університеті» діти дізнаються багато нового про оточуючий світ, людей і про себе.

Серія видається німецькою й українською мовами.

Замовити ілюстровані книжки для дітей в магазині «KIDSBOOK»

Пропонуємо купити книги видавництва «Новий самокат» в книжковому магазині «KIDSBOOK». Маємо великий вибір барвистих ілюстрованих видань для малечі та дітей шкільного віку за доступними цінами. Висилаємо літературу у Вінницю, Черкаси, Білу Церкву, Кременчук чи бідь-яке інше місто в межах України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань