Список товарів по виробникам Ранок

Видавництво «Ранок»

Пропонуємо купити навчальну та дитячу літературу видавництва «Ранок» за доступними цінами. Майже чверть століття це підприємство плідно працює в галузі дитячого розвитку та освіти, випускаючи цікаві змістовні книжки та навчально-методичні посібники для дошкільників, учнів, батьків та педагогів, створюючи електронний контент.

Видавничий дім «Ранок» тісно співпрацює з багатьма відомими видавництвами Європи та Америки, має парнтерські стосунки з The Walt Disney Company та Pixar Animation Studios.

Багато книжок витримали вже не одне перевидання та стали класикою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Щомісяця видавництво випускає понад 100 нових видань, що дає змогу постійно оновлювати та розширювати асортимент віртуальних полиць книжкового магазину «KIDSBOOK».

Які книги видавництва «Ранок» представлені в каталозі магазину «KIDSBOOK»

Для дітей дошкільного віку, їх батьків та вихователів

«Ранок» здійснює серійний випуск книжок для навчання та розвитку найменших читачів. Важливо, щоб малюк отримав тільки гарні враження від перших книг, які йому доведеться прочитати у своєму житті. До їх уваги – книжки-ігри, розмальовки, казки та інші яскраві видання, що допомагають освоїти правила поведінки, поступово вивчити цифри, букви та слова, запам’ятати прості віршики, навчитися переказу та іншим важливим речам.

Для учнів, батьків та педагогів

Серії методичних та дидактичних матеріалів складаються з друкованої літератури:

  • навчальні та розвиваючі посібники з усіх курсів шкільної програми;

  • підручники;

  • науково-популярні та енциклопедичні видання;

  • атласи.

Читач може підібрати книжки не тільки українською, але й російською, англійською, німецькою, румунською чи казахською мовою.

Книжковий магазин «KIDSBOOK» допоможе скомплектувати роздрібний чи гуртовий заказ та відправить дитячу літературу до Кропивницького, Дніпра, Слов’янська, Сум, Сєвєродонецька чи іншого міста в межах України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань