Список товарів по виробникам Мангоbook

Дитяча література видавництва «Манго Book»

Видавництво «Манго Book» випускає захоплюючі та повчальні книги для дітей дошкільного віку українською та російською мовами. Враховуючи аудиторію читача, багато уваги приділяється не лише змісту, а й художньому оформленню книжок. Яскраві ілюстрації допоможуть дитині зануритись у чарівний казковий світ, уявити персонажів та улюблених героїв, а великі літери – згодом самостійно опанувати читання. Видання «Манго Book» стануть достойним поповненням домашньої бібліотеки чи літературного арсеналу вихователя дошкільного закладу.

Асортимент 

Відомо, що книги – не лише інструмент для здобуття навичок читання. Вони сприяють всебічному розвитку малюків: уява, увага, логічне мислення, формування морально-етичних якостей. Вивчаючи асортимент каталогу, ви зможете замовити:

  • Розмальовки. За їх допомогою відбувається розвиток дрібної моторики, знайомство з кольорами, формування художньо-естетичного смаку.

  • Книги-пазли. Взаємодія з елементами розвиває образне мислення, закладає основи синтезу та логіки.

  • Вірші. Читання віршів сприяє розвитку пам’яті, уяви, допомагає у ставленні музичного слуху.

  • Книги з наліпками. Цікаві завдання, лабіринти та логічні ланцюжки – все це і багато інших розвиваючих вправ ви знайдете на сторінках. Дитина із задоволенням буде їх виконувати, допомагаючи головним героям.

  • Книжки-сумочки. Їх дуже зручно брати з собою на прогулянку чи в дорогу.

Розвиваючі книги для дошкільнят допоможуть в ігровій формі засвоїти базові знання та підготуватись до майбутнього навчання у школі. Серія «Навчаємося з єнотиком» спрямована на розширення світогляду, знайомство з навколишнім середовищем. 

Щоб купити книги залиште замовлення на сайті. Ми доставимо продукцію в Миколаїв, Рівне, Київ, Херсон та інші міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань