Список товарів по виробникам Мамино

Видавничий дім «Маміно»

«Маміно» – це молодий видавничий дім, який співпрацює з професійними авторами та ілюстраторами і довіряє друк книг лише українським друкарням. Головна мета діяльності – продемонструвати дітям, що книга – це гарний спосіб дозвілля, а читання може бути захоплюючим та цікавим. Саме тому книги видавництва «Маміно» уявляють собою цілісний витвір: яскраві художні ілюстрації, якісний зміст, досконале поліграфічне виконання.

Аудиторія молодших читачів

Оскільки любов до книги формується з малечку, то читацька аудиторія починається з категорії 0+. Для наймолодших видавництво пропонує книги-конструктори з картонними сторінками. Малюки можуть самостійно створювати персонажів, розвиваючи уяву та дрібну моторику.

Дошкільнятам, які знайомляться з лічбою, фігурами та читанням будуть корисні такі розвиваючі книги:

  • Динамічна абетка.

  • Кольорова лічба.

  • Фігурне додавання.

Молодшим школярам буде цікаво пофантазувати, збагатити лексичний запас та вдосконалити навики читання з не форматною книгою «Вертка Бешкетна Абетка». Весело провести дозвілля допоможуть посібники з оригамі. Підібрати книгу, яка відповідає інтересам вашої дитини залюбки допоможуть працівники KIDSBOOK.

Книги, що виховують особистість

Не знаєте, як пояснити дитині, що таке щастя чи розповісти про взаємовідносини? Пропонуємо купити книги, де в коректній формі вони знайдуть відповіді на делікатні запитання. Серія представлена творами Оскара Бреніф’є: «Хто я?», «Що добре, а що погане?», «Що таке взаємини?». Така література стане у нагоді для позашкільного читання та на заняттях з виховання особистості в дитячих закладах. Переходьте до каталогу та замовляйте необхідний товар. А ми попіклуємось, щоб ви вчасно отримали своє замовлення в Одесі, Чернівцях, Макіїївці, Обухові та в будь-якому іншому місті України.

Фильтрувати за

Категорії
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань