Список товарів по виробникам Крокус

«Крокус» – сучасне українське видавництво, яке розуміє актуальні потреби читачів та задовольняє їх у повному обсязі. Серед асортименту видань казки та вірші для наймолодших, пізнавальна література для школярів, книги про мистецтво, оточуючий світ. Для підлітків цікавими стануть оповідання про дружбу, сімейні відносини. Книги відповідають стандартам гігієни та безпеки, надруковані на якісному папері та мають привабливі обкладинки.

Книги для малюків

Читати ніколи не зарано, навіть якщо дитина сама ще не опанувала ці навички, вона залюбки послухає чарівні історії перед сном чи упродовж дня. Спеціально для наймолодших читачів видавництво підготувало:

  • мрійливі колискові;

  • захоплюючі пригодницькі оповідання;

  • видання про природу та навколишнє середовище.

Книги для школярів

Навчання відбувається не лише у школі. Найважливіші знання дитина здобуває в сімейному колі, під час спілкування з батьками, родичами. Видавництво «Крокус» має в асортименті книжки про природу рідної країни, цікаві факти з тваринного світу, книги про здоров’я та фізіологічні процеси, які відбуваються під час дорослішання. Придбавши таку книгу на подарунок, ви зробите значний внесок у розвиток дитини.

Книги-білінгви

Якщо ви прагнете, щоб дитина засвоїла одночасно дві мови або вдосконалила свої знання з іноземної, книги-білінгви – найкращий засіб досягнути мети. Вони розвивають пам’ять, стимулюють до вивчення мов, збагачують словниковий запас та удосконалюють розумові процеси.

Каталог містить книги вітчизняних та зарубіжних авторів, народні англійські казки. Читайте разом з дитиною або формуйте навички самостійного читання з книгами найвищої якості, представленими в інтернет-магазині KIDSBOOK. Купити книги з доставкою можна у будь-якому місті України, скориставшись онлайн-формою.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань