Список товарів по виробникам Эксмо

Дитяча література від лідера ринку 

У 2012 році був побудований холдинг із видавництв «Ексмо» та «АСТ». Завдяки цьому об'єднанню видавництво значно розширило обсяг продукції та зайняло перші позиції у друкарській сфері. З року в рік «Ексмо» шокує об'ємами випущеної продукції ( більш ніж 80 мільйонів одиниць). До лідера завжди високі вимоги і більше довіри. Холдинг «Ексмо» повністю виправдовує цю довіру і невтомно тішить читачів по всій країні. Найголовніша мета видавництва – випуск високоякісної продукції та підвищення кількості читачів та території України та Росії. Видавництво «Ексмо» створює тренди та при цьому вдало поєднує це з випуском класики для дітей та дорослих.

Широкий асортимент книжок 

Видавництво має широкий спектр асортименту для дітей, від дошкільного до підліткового віку. Серед найвідоміших видань: 

  • Мрія Емілі; 

  • Долина драконів;

  • Чарівник смарагдового міста.

Видавництво заслуговує довіру читача і це не раз підтверджувалось якістю та асортиментом продукції. На сайті KIDSBOOK представлені безліч колекцій наукової літератури, художньої літератури для підлітків, бестселери для дітей, сучасні енциклопедії, книги для розвитку мовлення, книги для батьків школяра, збірки для підготовки дітей до школи та багато іншого. Дійсно, поринаючи у світ книг від «Ексмо» кожен читач закохуються в нього і цей процес вже не зупинити.

Якісь за найнижчими цінами 

На сайті KIDSBOOK турбуються про те, щоб кількість читачів зростала, саме тому ви можете обрати книги від видавництва «Ексмо» за найнижчими цінами з доставкою по всій Україні. Купляйте книги з урахуванням віку вашої дитини. Обирайте місто для доставки вашої книги (Запоріжжя, Харків, Суми, Маріуполь, Миколаїв) та починайте навчання разом с видавництвом «Ексмо».

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Больше... Меньше
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань