Список товарів по виробникам Колорит

Видавництво «Колорит»

Книга повинна нести світло знань, вважають власники видавництва «Колорит». Тому у 2004 році на базі типографії в Харкові почалось книговидання. Наразі «Колорит» випустив близько 40 книжок різного змісту. В основному це прикладні видання шкільної та університетської освіти, книги про науку та мистецтво.

Серії книжок для школярів і студентів

Аудиторією видавництва, в основному, є школярі, студенти та їх батьки. У власній типографії «Колорит» друкує:

  • навчальні посібники з історії, географії, математики, фізики, хімії, з дизайну та моди;

  • художні альбоми про сучасне мистецтво;

  • ювілейні видання;

  • книги про рідний край — Україну, Харківщину.

Продукцію харківʼян можна замовити на сайті інтернет-магазину KIDSBOOK за доступною ціною.

Якісний продукт для українського читача

Особливу увагу у видавництві приділяють зовнішньому вигляду книжок та якості другу. Власне, видавничо-поліграфічний центр, на базі якого і роблять книжки, неодноразово перемагав на книжкових ярмарках і форумах видавців у Києві, Львові, Харкові. Він є лауреатом фестивалю «Мир книги».

Наукові книжки від «Колорит» завжди приємно читати. У них чіткий яскравий шрифт, якісний папір, приємна кольорова гама. Як довідкова і навчальна література, вони не стоять на полицях, а активно використовуються, іноді кожного дня. Завдяки якісній палітурці такі книжки навіть за екстремальних умов зберігають нормальний вигляд. Замовити одну з них на сайті KIDSBOOK можна з доставкою в інші міста України — Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя. Також можна скористатись безкоштовною допомогою менеджерів, що мають відповіді на всі робочі питання. Якщо книга, то тільки найкраща, а найкраща книга завжди є в магазині KidsBook.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань