Список товарів по виробникам Книголав

Видавництво «Книголав»

Якщо ви не уявляєте своє життя без цікавої книжки, «Книголав» – саме ваше видавництво. На початку своєї діяльності воно існувало в межах проекту «1+1 Медіа» і займалось, в основному, популяризацією телевізійних програм. З 2016 року видавництво отримало незалежність і зараз публікує дитячу та підліткову художню літературу різних жанрів. «Книголав» активно співпрацює з іноземними партнерами і має змогу пропонувати своїм читачам багато новинок та бестселерів світової літератури. Протягом останніх років велика увага також приділяється пошуку та виданню книг українських авторів.

Книги для дітей різного віку

На сайті KIDSBOOK можна придбати різноманітну літературу для малечі, школярів і студентів від «Книголав». Більшість асортименту складає дитяча книга: оповідання, казки, інтерактивні книжки, добірки віршів та інші цікавини.

Видавництво відоме тим, що має новітній підхід до справи. Менеджери «Книголав» впевнені, що в Україні є і має бути дійсно крута книжка, за виглядом і змістом. В каталозі видавництва на сайті книжки, не схожі на те, що пропонують інші книговидавці. У них:

  • завжди класна обкладинка, яку хочеться перегорнути і поринути у світ фантастичних героїв;

  • цікавий зміст, що має на меті змінити людину на краще.

Книжки від «Книголав» хочеться тримати у руках якнайчастіше, читати і перечитувати.

Насолода для книжкових гурманів

Крім дитячих книжок, на сайті можна замовити деякі класичні твори серії «Золота полиця» видавництва «Книголав», що підходять для підлітків. До того ж, тут багато літератури з саморозвитку. Наприклад бестселер «100 експрес-уроків української» вже вийшов тиражем 10 тисяч екземплярів.

Всі книжки для дошкільнят, дітей шкільного віку, старших підлітків можна замовити з доставкою у Львов, Харків, Одесу, Дніпро та інші українські міста. При виникненні питань їх допоможуть вирішити наші менеджери.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань