Список товарів по виробникам Фоліо

Видавництво «Фоліо»

«Фоліо» – одне з найбільших українських видавництв, яке успішно працює у галузі книгодрукування 30 років. «Фоліо» випускає книги сучасних українських письменників, класичну літературу, переклади зарубіжних авторів. Твори різних жанрів та тематик привертають увагу читачів різного віку.

У 2019 році загальний тираж видавництва склав 624 768 примірників. За рейтингом «Книжка року» у 2020 році чотири книги від «Фоліо» були відзначені у номінації «Красне письменство». Книжки для дітей видаються українською та російською мовами.

Дитяча література

Видавництво друкує книжки для малят, дошкільнят і школярів. В каталозі представлені книги українських письменників та переклади відомих іноземних авторів.

  • Казки дитячої письменниці Ганни Чубач, для читання дорослими малюкам.

  • Фантастичні казки від Марини та Сергія Дяченків.

  • Пригодницькі повісті Андрія Кокотюхи.

  • «Аліса в Задзеркаллі» Льюїса Керолла.

  • «Пітер Пен» Джеймс Метью Баррі.

  • Книги для дітей Юрія Винничука.

  • Серія казок народів світу: білоруські, грузинські, таджицькі, туркменські, казахські, узбецькі.

Дитячі книжки від «Фоліо» не залишать байдужими ні дітей, ні батьків, а сімейні вечори перетворяться на спільне читання чергового захопливого твору.

Дружба з книгами

Цікаві книжки – це необхідна складова веселого дитинства. Вони допомагають пізнавати світ, розвивають, уяву, пам'ять, мислення. З літературними героями можна мандрувати в інші світи, долати перешкоди і фантастичні пригоди. Чудові враження від читання дітям усіх вікових категорій подарують книги від «Фоліо».

На сайті KIDSBOOK ви знайдете книжки видавництва, асортимент яких постійно поповнюється. Визначитись з вибором та купити книги для дітей вам безкоштовно допоможуть наші консультанти. Здійснюємо доставку товару в Київ, Львів, Тернопіль, Херсон, Вінницю, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Луцьк, Чернівці та інші міста України.

Фильтрувати за

Категорії
Серія
Мова
Палітурка
Ціна
грн. грн.
Фильтр
Товар додано до списку бажань